Твердопаливні котли SWaG-classic

Твердопаливні котли Традиційні твердопаливні котли SWaG-classic

SWag-classic

Опис, ціни та технічні характеристики котлів

SWaG-classic

SWaG-classic 15

SWaG-classic 25

SWaG-classic 40

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Твердопаливні котли традиційного горіння SWaG-classic – нова лінійка продукції виробника “SWaG”.

Слабке місце будь-якого твердопаливного котла – зварювальні шви, де, як правило, починається руйнація корпуса котла, а циліндрична конструкція дозволила зменшити їхню довжину. Ще одна перевага циліндричної форми котла – можливість витримувати високий тиск в порівнянні з кутовими конструкціями котлів.

В конструкції застосовано водяні колосники що продовжують термін експлуатації котла та ефективніше відбирають тепло від догораючого попелу. Трубчастий теплообмінник лабіринтового типу ефективно відбирає температуру з димових газів. Розміри дверей дозволяють швидко і зручно завантажувати паливо великих розмірів і видаляти золу з будь-якої точки котла, виключаючи наявність “мертвих зон”.

Комплектація котла дозволяє користувачеві управляти котлом в трьох режимах: ручному, механічному (з використанням механічного регулятора тяги) або автоматичному (з використанням турбіни і електронного блоку управління). Також в колосниковую зону можлива установка механічного зворушувача палива. Кожна з цих опцій може встановлюватися користувачем при придбанні котла та доукомлектовуватись в процесі експлуатації.

Котли “SWaG-Classic” відмінно зарекомендували себе при установці на них пелетних пальників. Навіть на пеллетах середньої якості, виготовлених з відходів сільськогосподарського виробництва, котли працюють без чистки і видалення попелу до двох тижнів.