Твердопаливні котли Kalvis 5 (10кВт – 20кВт)

Твердопаливні котли  Котли Kalvis  Kalvis 5

Модель та її потужності

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: 

 KALVIS 5-16(10)

 KALVIS 5-20

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Побутові компактні твердопаливні котли Kalvis 5

Представлені моделями потужністю від 10 до 20 Вт, які призначені для обігріву не лише побутових приміщень, але й для громадських та невеликих промислових площею від 50 до 280 м2. Основні переваги твердопаливних котлів Kalvis: довготривалий термін горіння (8-12 годин), невибагливість до якості пального (дрова із вологістю до 30-35%), високий ККД, довгий термін служби та ін.

Варто відмітити, що будь-яка з моделей котла має сучасний дизайн. Крім того, котли центрального обігріву від фірми Kalvis характеризуються високими екологічними показниками і економністю користування, так як в якості палива можна використовувати не лише дрова, але і деревні відходи, торф’яні та тирсові брикети.

Основний акцент в конструкції твердопаливних котлів був зроблений на комфорті та безпеці. Вирішуючи придбати для своєї нової дачі чи заміського будинку побутовий котел Kalvis, Ви отримаєте безліч можливостей: зможете розповсюджувати тепло і енергію в будь-якому приміщенні, регулювати температуру в міру необхідності. Плюс до всього, не будуть переноситись пилюка і повітря, як, наприклад, в системах повітряного обігріву.

Твердопаливний котел Kalvis буде по-справжньому ефективним для Вашого дому, поєднуючи в собі такі важливі властивості, як простота в експлуатації та естетика зовнішнього вигляду. А високий рівень безпеки ще більше запевнить Вас у правильному виборі – виборі котла центрального обігріву Kalvis.

Своїм зовнішнім виглядом твердопаливний котел Kalvis нагадує камінну топку, але, на відміну від неї, має сталевий нагрівальний корпус, всередині якого циркулює вода. У зв’язку з цим, котел потребує певного відношення, тому перед користуванням важливо ознайомитись з доданими інструкціями. Та, загалом, установка потребує мінімуму запобіжних заходів, що доволі зручно для недосвідченого користувача та власника котла Kalvis.