Про нас

Компанія «Економ тепло» була створена у 2006 році. Основним напрямком нашої діяльності на той момент була робота по впровадженню в системи опалення піролізних твердопаливних котлів . Тоді  ще піролізні  твердопаливні котли майже не продавались , так само не  було  чітко напрацьованого досвіду монтажу  та   їх експлуатації в Україні.

Але, все ж таки була в ті  часи певна категорія людей, яка на  стадії будівництва, на перспективу, хотіла  встановити собі такий твердопаливний котел. Це були ті люди, які аналізуючи події на газовому ринку, передбачали  тотальне зростання ціни на газ в майбутньому. Були також інші, які в девʾяності були дуже «успішними». Ви розумієте про кого йдеться. Для чого ми про це розповідаємо –  зараз спробуємо Вам пояснити. Так як на  той час спеціалістів по монтажу піролізних твердопаливних котлів майже не було, замовники, які хотіли встановити собі такі котли,  залучали для їх монтажу та встановлення тих майстрів, котрі їм робили загальну систему опалення і підключали газові котли. При чому брали найкращих, з досвідом роботи не менше 15 років. Так як вони не мали досвіду монтажу  твердопаливних котлів, вони їх  підключали так, як газові. Після такої обв’язки твердопаливний котел потребував для нормальної роботи майже машину  дров за тиждень. Далі ці  «успішні» замовники пред’являли тим  досвідченим майстрам  дуже серйозні претензії, а після цього дуже специфічні варіанти їх вирішень.

Так як ми займалися тільки перепідключенями неправильно змонтованих твердопаливних  котлів, з часом перші або другі знаходили нас і ми дуже ефектно виправляли помилки. Після нашої  роботи (це повне перепідключення ) котли починали працювати як швейцарські годинники.

Ви запитаєте – в чому секрет? Так чому нам вдавалося цього досягнути , а іншим ні? Тому що ми, для того, щоб не наражати себе та наших клієнтів на серйозні неприємності, щоб досягти досвіду,  знань та успіху, вивчили всі питання, оскільки у  власника нашої компанії був встановлений котел Атмос. Іншими словами, ми мали необмежені  можливості для навчання та вдосконалення наших навиків. Практично ми отримали полігон для вивчення та дослідження. За 6 років наш котел був перепідключений  більше десяти разів. Це дало нам, на сьогоднішній момент, можливість запропонувати замовнику отримати максимальні можливості, максимальну економію дров, максимальну безпеку за  найменші кошти.

Пояснимо чому ми стільки разів  цей котел перепідключали. Колись ми так само, коли ще не займалися піролізними твердопаливними котлами, запросили для встановлення такого котла нібито «спеціаліста», який нам підʾєднав наш котел. Слава Богу, що не згоріла хата. В подальшому нам прийшлося це все демонтувати і виявилося, що лишніх матеріалів та  вузлів було стільки, що можна було б ще обв’язати як мінімум  три котли. ( Тут ви можите  побачити відео, як це виглядало.)

Окрім  того, що на це було затрачено набагато більше коштів, ніж насправді було небхідно, так ще й сама схема обв’язки була зроблена настільки неправильно, що в будь-який момент могла статися пожежа.

Майстер старався ʾʾнатулитиʾʾ всього найбільше, щоб найбільше на цьому всьому заробити. Для нього не було важливо, що одна лишня деталь  може заважати роботі всієї системи, а може, він просто цього не знав. (Зараз коли всі майстри по газових котлах кинулися монтувати твердопаливні котли, таке явище дуже розповсюджено).

Зараз про твердопаливні котли ми знаємо практично все.

Так само до вищесказанного відносяться знання стосовно автоматики управління твердопаливних котлів, акумуляційних ємностей, бойлерів непрямого нагріву, димоходів, тощо…

З 2010 року ми почали за таким же принципом займатися сонячними колекторами. Виключення погало  у тому, що отримавши гіркий досвід встановлення твердопаливного котла, про який ви прочитали вище, при встановленні сонячних колекторів ми залучили до роботи спеціалістів німецької фірми Paradigma, з якою на сьогоднішній день ми тісно співпрацюємо.

31.08.2011р на будинку власника нашої компанії, була встановлена перша в Україні, наголошуємо перша система сонячних колекторів німецької фірми Paradigma на  водяній основі. Завдяки цьому ми отримали майже лабораторію, де вивчалися та фіксувалися різні показники, поведінка системи в різні пори року, при різних погодних умовах, в різні часи доби. Система повинна була виконувати такі завдання:

Приготування гарячої води для 5-ти осіб

Обігрів будинку площею 425 м2

Підігрів басену об’ємом води 34м3,

з  якими успішно справилася.

З цього моменту пройшло приблизно 2.5 роки. Ми перезимували з системою  на 16.04.2012 вже дві зими і тепер ми точно знаємо, що система сонячних колекторів  на водяній основі німецької фірми Paradigma –  зимою не замерзає. Чому не замерзає можна побачити тут.

Тепер ми з впевненістю можемо стверджувати, що про сонячні колектори ми знаємо також практично все, завдяки тому, що встановили їх у себе.

В 2011 році нами запущено виробництво паливних брикетів Pinikey, а також лінія по сушінню та  продажу сухих колотих дров. Налагоджений експорт вищеназваних продуктів.

На основі вищесказаного, ми ніколи не були і не будемо лише продавцями, хоча звичайно у нас можна купити практично весь асортимент товарів, що продається на ринку теплотехніки в Україні. Але ми ніколи не продаємо того, чого самі не випробували на собі.

Підсумовуючи вищесказане, ми з гордістю можемо вважати себе експертами, а не лише продавцями у цих напрямках. Наш сайт створений та наповнений безліччю унікальними авторськими публікаціями, що належать нашій компанії. На головній сторінці є багато таких  публікацій, прочитавши які, ви ніколи не допуститесь тотальних помилок в при встановленні  твердопаливних котлів, сонячних колекторів, а також при їх експлуатації.

На останок хочемо сказати, що наш сайт побудований таким чином, щоб ви отримували інформацію на зрозумілій вам мові, він побудований в формі розмови з вами. Наші публікації захищені  авторським правом. Використовувати без посилання на сайт заборонено.

P.s. Якщо ви прийшли в магазин і вирішили швидко купити перше,  що вам запропонують, якщо у вас немає ані  бажання ані  часу розбиратися в тому, що краще, а що  гірше, якщо ви вирішили купити та  встановити твердопаливний котел, і ви думаєте що вам підключити його зможе будь-який майстер – тоді наш сайт і ми  наврядчи будемо представляти для вас якусь цінність… та запевняємо вас, що це до пори до перших проблем. Не наступайте на граблі, на які багато хто вже наступив до вас. Не вчіться на своїх помилках і не повторюйте чужих.

Але якщо ви вирішили якісно встановити в  себе твердопаливний котел, чи сонячні колектори, чи створити досконалу систему для свого будинку в яку буде входити:

приготування гарячої води, при якому назавжди буде закрите питання виникнення легіонели…

(Легіонельоз («хвороба легіонерів»; інші назви – Пітсбурзька пневмонія, , лихоманка форту Брегг) – гостре інфекційне захворювання, обумовлене різними видами мікроорганізмів, що відносяться до роду Legionella.  Захворювання протікає, як правило, з вираженою лихоманкою, загальною інтоксикацією, ураженням легень, центральної нервової системи, органів травлення, можливий розвиток синдрому поліорганної недостатності. В теплій водичці температурою 25-45 ° С створюється сприятливе середовище для розвитку бактерій легіонелли (Legionella pneumophila). (Гине при температірі вище 60-70градусів). При такій температурі легко собі ошпарити руки а тим більше вашим дітям. Ми зробимо так щоб цого не сталося ніколи.)

Якщо ви хочете змонтувати твердопаливний котел таким чином, щоб він горів максимальну кількість годин на одній загрузці,  не закипав, дійсно забезпечував теплом ваші потреби, був в першу чергу безпечним та служив  вам багато років…

Якщо ви хочите встановити у  себе сонячні колектори скажімо для підігріву води, обігріву будинку, підігріву бассейну…

Тоді команда наших фахівців ввічливо проконсультує вас, допоможе правильно підібрати вам обладнання, провести розрахунки та  монтаж.

Ми з  задоволенням візмемо ваш обєкт на гарантію та  сервісне обслуговування на довгі роки.

Ми залишимимося задоволеними лише тоді, коли залишитеся задоволеними нами ви.

З повагою «Компанія TeploIF»