Підбираємо акумуляційну ємність конкретно для вашого випадку

Акумуляційні ємності → Підбираємо акумуляційну ємність

Часто, і досить таки часто, буває так, що людина десь дізнається про акумуляційну ємність та бажає встановити її у себе вдома. Вона купує її за чималі гроші і вважає, що  цей акумуляційний бак буде давати йому тепло мало не добу або цілу ніч. Встановивши її у себе, з’ясовується, що тепло вона може давати тільки протягом години, або навіть менше того. Він звичайно засмучений. І чого це відбулося?

Такі “казуси” стаються в тоді, коли акумулююча ємність неправильно була розрахована і підібрана. В даному випадку її об’єм був значно меншим за потрібний , щоб ви отримали той ефект на який ви розраховували.

Бувають і інші випадки, коли об’єм акумуляційної ємності настільки великий, що твердопаливний котел неспроможний її прогріти. І що тепер робити? Все вже змонтовано, гроші заплачені і повертати їх ніхто не збирається!

P.S. Для того щоб це з вами не сталося, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам підібрати акумуляційну ємність конкретно для Вашого випадку. Ви також можете придбати у нас акумуляційну ємність найкращих виробників, за найнижчими цінами та замовити її монтаж

З повагою представництво Компанії «TeploIF»

 в Івано-Франківську та  області.