Монтажні послуги

Головний   напрямок діяльності компанії “TeploIF” –  це впровадження альтернативних джерел енергії – замінників природного газу. Сюди входять: твердопаливні котли, сонячні колектори, накопичувальні акумуляційні ємності, бойлери непрямого нагріву і автоматика, яка дозволяє всім вищезгаданим агрегатам коректно і ефективно взаємодіяти і працювати.
Все, що ми продаємо, починаючи від твердопаливного котла до сонячних колекторів, було випробувано спершу в   будинку  засновника нашої Компанії. Іноді деякі схеми підключення нам доводилося переробляти десятки разів  для того,  щоб досягти максимально ефективного результату, якого можна досягнути  при мінімальному вкладанні коштів.

Зараз наші фахівці, приїжджаючи до Вас до дому, не  вчаться за ваші гроші, не проводять експериментів, не піддають небезпеці Вас і ваш будинок – а швидко і якісно виконують свою роботу. Окрім цього ми допоможемо Вам  заощадити  гроші, завдяки нашим напрацюванням і величезному досвіду,  запропонуємо найкраще і за найнижчими цінами.

І все ж у нас є основний напрямок. Ми є  експертами   по підкюченню твердопаливних котлів.

З  2005 року займаємося перепідключенням  твердопаливних котлів (котли на дровах, вугіллі, паливних брикетах, пелетах) і цілих котелень по всій Україні.

Тому, якщо ваш котел на дровах (твердопаливний котел) мало часу горить на одному завантаженні палива, не набирає необхідної температури, димить, гасне, камера завантаження і димохід у смолі – звертайтеся до нас і ми раді будемо завжди  вам допомогти.

Ми працюємо по всій території України! 

З повагою Компанія “TeploIF”