Твердотопливные котлы (Твердопаливні котли)Atmos

SWaG

PalcheКотли традиційного горіння:

Defro

SWaG_classicSWaG-classic

 Gorenjek-2-16_фото•  Kalvis

Drew-Met

Marten-Comfort

•  Marten


Котли тривалого горіння:

cendle

 Candle

 SWaG

stropuva_ideal

 • Stropuva

Відділ продажів і консультацій: 

+38(097)016-25-90 

  +38(099)210-39-83

 

Декілька простих порад щодо вибору твердопаливного котла.

Сьогодні на ринку представлена неймовірна кількість виробників твердотопливных котлов (твердопаливних котлів). Це пов’язано з нестабільністю ринку природного газу, постійне його подоророжчання. Якщо ще декілька років тому було вигідно опалювати приміщення газом, то на сьогодні склалась зовсім інша ситуація.

Розглянемо які є види котлів на твердому паливі.

Твердопаливний котел – перше, що потрібно розділити – це робота котлів на природній і примусовій тязі.

Перевага твердопаливних котлів на природні тязі – незалежність від електроенергії. Недостаток – менш економічні та зручні у використанні від котлів, що працюють на примусовій тязі. Також треба знати, що котел потужністю 20 кВт (до прикладу) буде працювати при правильному підключенні на всю потужність і не менше. Це пов’язано з неможливістю регулювання потужності природною тягою.

Примусова тяга дає такі переваги як економне використання палива, мінімізує задимленість паливної, можливість регулювати потужність ( наприклад 20кВт котел зможе ефективно працювати від 12 до 20кВт).

За принципом горіння котли поділяють на традиційні і піролізні.

У котлах з традиційним згоранням теплова енергія отримується тільки від горіння дров, вугілля чи іншого твердого палива. ККД не більше 70%. При правильному підключенні термін горіння буде становити в середньому 4 години. Якщо при підключенні використати акумуляційну ємність, то термін між завантаженням палива збільшиться від 1 до 10 годин.

У піролізних котлах отримується тепло і від горіння палива і від згорання виділеного газу з палива (процес піролізу). Це найекономніші котли без перебільшення (при умові правильного підклюючення). ККД досягається до 94%, термін горіння без акумуляційної ємності в середньому 6 годин, з ємністю в середньому 12 годин.

Також потрібно виділити твердотопливные котлы длительного горения (твердопаливні котли тривалого горіння). При правильному підборі та підключенні термін горінння від 1 до 5 діб.

Потрібно знати з якого металу виготовлений котел – чавун чи сталь.

Твердопаливні котли з чавуну більш довговічні але “бояться” різких перепадів температури теплоносія (лопають).

Стальні котлы на твердое топливо (котли на тверде паливо) більш витривалі але мають менший термін експлуатації.

Також потрібно відмітити, що для безпечної роботи будь якого котла потрібно використовувати джерела безперебійного живлення.

   Важлива інформація  

  Чому бажано купувати продукцію у нас  

 

Нас знаходять за такими запитами: твердопаливний котел довгого горіння, твердопаливний котел ціна, твердопаливний котел данко, твердопаливний котел купити, твердопаливний котел львів, твердопаливний котел віадрус, твердопаливний котел рівне, твердопаливний котел корді, твердопаливні котли українського виробництва, твердопаливні котли ціни, твердопаливні котли форум, твердопаливні котли данко, твердопаливні котли львів, твердопаливні котли рівне, твердопаливні котли корді, твердопаливні котли тривалого горіння, твердотопливные котлы своими руками, твердотопливные котлы украинского производства, твердотопливные котлы отзывы, твердотопливные котлы форум, твердотопливные котлы украина, твердопаливні котли, твердотопливные котлы длительного горения отзывы, твердотопливные котлы киев…