Котли твердопаливні Kalvis (Литва)

Твердопаливні котли  Котли Kalvis

  Ціни на твердопаливні котли Kalvis (Калвіс)  

 Kalvis 5

   Котли твердопаливні Kalvis-5 – це компактні агрегати, призначені  для використання у малих котельнях. Ці котли обслуговуються і очищаються тільки спереду і зверху. Діапазон потужності 10 – 20 кВт. ККД – 80%

 

Kalvis 2 

k-2-16_foto    Котли на тверде паливо Kalvis-2 призначені для більших котелень. Перевагою котлів даної моделі є достатньо велика камера для палива. Завантажувати паливо можна спереду і зверху. Діапазон потужності від 10 до 70 кВт. ККД – 82%

 

 Промислові котли

 Kalvis-promyslovi-ekonomteplo-if    Промислові твердопаливні котли Kalvis призначені для обігріву приміщення від 800 до 10000 кв.м. сконструйовані за європейськими стандартами з високим ККД. Діапазон потужності від 100кВт до 950 кВт.

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

+38(099)210-39-83

Kalvis KO  

   Kalvis-KO   серія твердопаливних повітряногрійних котлів. Потужність 8 і 10 кВт, та площей обігріву 100 кв.м.

 

Kalvis 4 

    Кухонні плити Kalvis – 4 , що здатні обігріти приміщення до 180кв.м. Потужність від 6 кВт до 17кВт. Допустима вологість палива 25%. ККД до 80%

Kalvis PR 

    Kalvis-PRспеціальні твердопаливні котли для саун різної потужності, що можуть обслуговуватись як  зсередини так і  ззовні сауни. Обігрівають приміщення до потрібної температури площею 12-20 кв.м.

 Гарантія якості – котли твердопаливні Kalvis.

–  Коефіцієнт корисної дії (ККД)  – не менше 82%. Принцип роботи та конструкція  котлів Калвіс продукують високий ККД . Такий показник досягається завдяки великому об’єму води в котлах  і передбачене конструкцією догоряння чадних газів в наступних камерах.

Час горіння палива – від 8 до 12 годин. Досягається завдяки великому об’єму камери  завантаження і також  стабільній  роботі котла.

Основне паливо для котлів Калвіс – дрова, тому що використовуючи дрова, Ви отримуєте максимальний ККД і тривалий термін горіння. У котлах сконструйована система догоряння чадного газу, що дозволяє отримувати  максимальне ККД і не втрачати жодної калорії тепла.

Невибагливість до палива – дозволяється використовувати дрова будь-якої якості (дрова, відходи із деревини, тирсу і торфобрикети) з вмістом вологи до 35%. Тоді як суто піролізні котли працюватимуть лише при допустимих 20% вологості палива, яким Kalvis не поступаються ні по часі горіння ні по ККД.

Відмінність котлів Калвіс – великорозмірна топка та великий об’єм води в котлі, чим і досягається тривалий час горіння та високий ККД.

–  Вага котлів Kalvis більша у порівнянні з котлами інших виробників  аналогічної потужності, що свідчить про більшу товщину металу і гарантує довготривалий термін експлуатації.

Функціональність котла Калвіс: наявність механічного терморегулятора; можливість вмонтувати змієвик аварійного охолодження і електронагрівальні елементи.

Сертифіковані для користування на території України, Росії, Білорусії та ЄС, що гарантує професійне сервісне обслуговування для Вашого твердопаливного котла Kalvis.