Stropuva IDEAL

Твердопаливні котлиТвердопаливні котли Stropuva

Модель та її потужності

Опис, ціни та технічні характеристики:

S 20 IDEAL

S 40 IDEAL

 

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

     Stropuva Ideal – нова лінія твердопаливних котлів тривалого горіння покращеної якості. Використовуються для опалення приміщень площею до 200 та до 400 м.кв.  Товщина внутрішньої стінки котла збільшена до 3,5 та 4,0 мм.

Дані моделі комлектуються:

  • мікропроцесорним контролером Stropuva (власне виробництво),
  • вентилятором наддуву,
  • манометром,
  • комплектом розподільників повітря для спалення дров, вугілля та пелет,
  • колосниковою решіткою для вугілля та засобами для чищення котла.

Для зручності використання на дверках котла встановлені різьблені ручки, також встановлена нова зручна ручка підняття троса розподільника повітря.

Процесом горіння управляє мікропроцесорний контролер, в якому запрограмовано чотири етапи роботи котла – очікування, розпал, робота, підтримка. Користувачеві достатньо задати на управлінні бажану температуру котла та розпалити паливо. При розпалі вентилятор  працює на мінімальних оборотах для полегшення розпалу. В робочому режимі турбіна подає повітря залежно від обраного палива: дрова чи вугілля. При досягненні котлом запрограмованої температури запускається режим підтримки горіння. Коли паливо догоріло і температура теплоносія знизилась нище запрограмованої, то програматор переходить у режим очікування, при якому буде працювати тільки котловий насос.