Твердопаливні котли Elektromet EKO-KWW Strong

Твердопаливні котли  Котли Elektromet → Elektromet EKO-KWW Strong

Модель та її потужності

Опис, ціни та технічні характеристики

Eko-KWW Strong 20

Eko-KWW Strong 25

Eko-KWW Strong 30

Eko-KWW Strong 35

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Твердопаливні котли Elektromet EKO-KWW Strong призначені для обігріву різних приміщень площею 100-350 м². Системи центрального опалення можуть бути відкритого або закритого типу.

Паливо: дрова,брикети,вугілля різної грануляції.

Корпус котла з теплообмінником є зварною конструкцією зі сталевої бляхи товщиною 6 і 7 мм. У верхній частині теплообмінника є горизонтальні перегородки з відповідно розміщеними каналами для димохідних газів і турболізаторами, які збільшують віддачу тепла з димохідних газів. Подача повітря в камеру згорання відбувається на задній стінці котла. Колосники виготовлені у формі сталевих водяних безшовних труб з системою напівавтоматичного чистки. Механічний очисник у вигляді зубчастої решітки покращує повне згоряння палива.

Для зменшення втрат тепла котел захищений термічною ізоляцією. Наявніть чотирьох дверей дає можливість ефективно його обслуговувати.

Котел контролюється автоматично, за допомогою мікропроцесорного контролера ST-32  з функцією PID який керує роботою вентилятора, насосів ЦО та ГВ, за допомогою датчиків вихідних димових газів та температури теплоносія.