Електричні котли Kospel EKCO.T

Електричні котлиЕлектричні опалювальні котли KospelKospel EKCO.T

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

  Ціни на електричні котли Kospel  

Електричний котел Kospel EKCO.T  призначений для роботи в опалювальних системах і спільної роботи з бойлерами непрямого нагріву.

Управління котлом відбувається за допомогою кімнатного регулятора, який дозволяє запрограмувати різні режими опалення.

Настінний електричний котел EKCO.T швидко реагує на зміну температурного режиму маючи шести ступінчасту систему регулювання забезпечуючи значну економію електроенергії та виключає перепади напруги, так як перехід від однієї сходинки до іншої здійснюється плавно і послідовно.

Комплектація котла:

  • Панель управління забезпечує встановлення та перегляд робочих параметрів котла. Здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що впливає на економію споживання електроенергії. Забезпечує регулювання температури теплоносія в діапазоні від 40°C до 85°C.
  • Вузол потужності має електронні напівпровідникові елементи включення, що забезпечує надійну і безшумну роботу котла.
  • Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Оберігає нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.
  • Циркуляційний насос.
  • Фільтр з магнітною вставкою, здійснює функції механічного та магнітного очищення теплоносія. Магнітна вставка оберігає датчик протоку від металевих частинок, які можуть з’явитися в теплоносії у зв’язку з монтажними роботами або корозії опалювальної проводки.
  • Нагрівальний вузол. Котли підвищеної потужності оснащені двома нагрівальними вузлами, що зменшує навантаження на тени про забезпечує їх високу надійність.
  • Клапан безпеки – 0,3 МПа
  • Автоматичний повітряний клапан.
  • Манометр.

 

кімнатний програматор

Котли EKCO.T оснащені електронним кімнатним тижневим програматором Auraton 2005, який забезпечує економічну роботу котла, пристосовану до індивідуальних потреб споживача. Відповідне програмування робочих режимів дозволяє заощадити до 30% електроенергії.

Технічні характеристики:

Номінальна потужність кВт 30 36 42 48
Номінальна напруга 400V 3N~
Номінальний струм вимикача максимального струму A 50 63 80
Мінімальний перетин проводів живлення мм2 5×10 5×16
Орієнтовна площа обігріву м2 225-375 270-450 315-525 360-600