Настінні конденсаційні газові котли Baxi з вбудованим бойлером

Газові котли  Газові котли BAXI  Конденсаційні газові котли BAXI Конденсаційні котли BAXI з вбудованим бойлером

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

Baxi Nuvola Platinum HT

   В котлах серії Nuvola Platinum HT впроваджена остання розробка BAXI – технологія «Think», інтелектуальна система, що дозволяє котлу «думати»! Потужність від 24 до 33 кВт. Вбудований бойлер дозволяє отримати велику кількість гарячої води. Пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм, що поставляється з котлом, забезпечує виконання функцій кімнатного термостата, таймерів опалення та ГВП.


Baxi Nuvola Duo-tec HT

    Nuvola Duo-tec HT – настінні газові конденсаційні котли з вбудованим бойлером. Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи енергоефективні інтегровані комплекси. Двохконтурні моделі 16 до 24 кВт.


Baxi Nuvola 3 Comfort HT

    Настінні газові конденсаційні котли з виносною панеллю і вбудованим бойлером Nuvola3 Comfort HT – випускаються двоконтурні моделі потужністю 24 і 33кВт. Завдяки вмонтованому бойлеру з нержавіючої сталі котли даної серії забезпечують до 500 літрів гарячої води протягом перших 30 хв.


Baxi Luna 3 Comfort HT Solar

    Luna3 Comfort HT Solar – газові конденсаційні котли з вбудованим бойлером та інтеграцією з сонячними панелями. Котли обладнані всім необхідним для безпосереднього підключення до сонячних панелей. Моделі потужністю 24 кВт. Для зручності контролер, розширювальний бачок і гідравлічна група для підключення сонячних колекторів вбудовані в корпус котла.

 Ціни на конденсаційні котли Baxi з вбудованим бойлером