Настінні конденсаційні газові котли Baxi

Газові котли  Газові котли BAXI  Конденсаційні газові котли BAXI Настінні конденсаційні котли BAXI

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

Baxi Luna Platinum HT

    Котли серії Luna Platinum HT були розроблені на основі останньої розробки BAXI – технології «Think!», новітній інтелектуальній системі, що дозволяє котлу «думати»! Потужність від 12 до 33 кВт, одно та двоконтурні моделі. Сучасна система дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи енергоефективні інтегровані комплекси. Технологія «Think!» робить котел дуже простим у використанні.


Baxi Luna Duo-tec HT

    Серія котлів Luna Duo-tec HT була також розроблена на основі останньої розробки BAXI – технології «Think!».  Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи енергоефективні інтегровані комплекси. Одноконтурні і двохконтурні моделі від 12 до 40 кВт.


Baxi Duo-tec Compact HT

    Duo-tec Compact HT – це модель четвертого покоління компактних конденсаційних котлів. Випускаються одноконтурні і двоконтурні моделі, потужністю 24 кВт. Малий вміст води в первинному теплообміннику дозволяє зменшити теплову інерцію, що дозволяє збільшити швидкість реакції на зміну теплової енергії, яку потребує опалювальна система.

 Ціни на настінні конденсаційні котли Baxi