Твердопаливні котли тривалого горіння SWaG (котлы длительного горения)

Твердопаливні котли Котли тривалого горіння SWaG

Твердопаливний котел тривалого горіння

 Котел та його потужності

Опис, ціни та технічні характеристики котлів SWaG

SWaG 10

SWaG 15

SWaG 20

SWaG 25

SWaG 30

SWaG 40

SWaG 50

Swag-logo.et

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Твердопаливі котли тривалого горіння SWaG (твердотопливные котлы длительного горения SWaG)  потужністю від 10 кВт до 50кВт, призначені для обігріву різних приміщень площею 60-500 м². Система опалення може бути як з природною, так і з примусовою циркуляцією, так само може бути відкрита або закрита система.

Паливо: 

  • дрова;
  • буре та кам’яне вугілля;
  • антрацит;
  • кокс;
  • паливні брикети;
  •  щепа і т. д.

Котел SWag (Сваг) – це сталевий циліндр, оточений іншим сталевим циліндром більшого діаметру, конструкція утеплена. Між обома циліндрами нагрівається теплоносій. У передній частині котла знаходиться вентилятор з терморегулятором. У конструкції є отвір для завантаження дров, отвір для видалення попелу і отвір відвідних газів. Також є труба подачі теплоносія і отвір установки термометра. Для поліпшення якості горіння і передачі тепла, у верхній частині камери горіння встановлена камера підігріву повітря. У комплекті котла є колосникова решітка і заслінка перемикання для розтоплення торф’яними і тирсових брикетами або кам’яним вугіллям. У камеру згоряння опускається телескопічна труба подачі повітря, на кінці якої кріпиться розподільник повітря, що призначений для правильного розподілення повітря в зонах генерування (нижче та поруч з розподільником повітря) та в зонах горіння (поруч з розподільником і над ним). Розподільник повітря спирається на бічні дрова, які не нагріваються до високої температури, і опускається вниз по мірі згорання палива під силою своєї ваги.

У верхній частині камери згоряння розташований отвір для надходження повітря і повітряна заслінка. З правого (або з іншої) сторони котла, навпроти дверцят, є трос для підйому механізму подачі повітря з кільцем і фіксуючим гачком.