Опис окремих моделей Drazice NADO

Акумуляційні ємності → Акумуляційні ємності Drazice Акумулюючі ємності Drazice NADOОпис Drazice NADO

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

NADO v1

 

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм. Фланець може використовуватися для встановлення вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК. У стандартному виконанні фланець заглушений. Бак містить внутрішній емальований резервуар об’ємом 200, 250 або 300 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака. Ємності поставляються з ізоляцією завтовшки 100 мм.


NADO v2

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм., для встановлення вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК і одним теплообмінником площею 1,5 м2, для підключення додаткової системи опалення. У звичайному виконанні фланець заглушений. Поставляється з ізоляцією завтовшки 100 мм. Бак містить внутрішній емальований резервуар об’ємом 100 або 140 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака.


NADO v3

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК і двома теплообмінниками, площею 1,5 м2 кожен, для підключення додаткової системи опалення. У звичайному виконанні фланець заглушений. Поставляється з ізоляцією завтовшки 100 мм. Ємкість містить внутрішній емальований бак об’ємом 100 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака.


NADO v6

Акумулюючий бак спеціальної розробки з вбудованим нержавіючим теплообмінником для нагріву в опалювальних системах води, та із сталевим спіральним теплообмінником для підключення різних джерел теплової енергії (наприклад – сонячні колектора). Акумулюючі ємності постачають з високоякісною ізоляцією.


NADO v7

Акумулюючий бак спеціальної розробки з внутрішнім сталевим емальованим накопичувальним резервуаром, об’ємом на 200 літрів, призначений для нагріву води в опалювальній системі, зі сталевим спіральним теплообмінником для підключення джерела теплової енергії, наприклад сонячних колекторів. Акумулюючі ємності постачають з високоякісною ізоляцією.