Промислові котли Kalvis з ручним завантаженням

Твердопаливні котли  Котли Kalvis   Промислові котли Kalvis  Промислові котли Kalvis з ручним завантаженням

Модель та її потужності:

Опис, ціни та технічні характеристики

Kalvis 100


Kalvis 140

Kalvis 190

Kalvis 220

Kalvis 250

Kalvis 320

Kalvis 400

Kalvis 500

Kalvis 600

Kalvis 700

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

 Промислові твердопаливні котли Kalvis з ручним завантаженням палива пристосовані для спалення дров, відходів деревини, тирсових і торф’яних брикетів, кам’яного вугілля і іншого твердого палива. Призначені для опалення виробничих, побутових та інших приміщень.

Котли відповідають вимогам європейських стандартів LSТЕN-12953 і LSТЕN-3005: 2002, економічні і зручні в експлуатації.

Конструкція котла розроблена так, щоб з-за перегородок в ємностях котла і розташування циркуляційних труб, вода що нагрівається проходила якомога довгий шлях, забезпечуючи цим ефективний відбір тепла. Також вмонтовані турбулізатори для більш ефективної передачі тепла в нагрівальних трубах теплообмінника.

Топка викладена шамотною цеглою, яка виконує роль каталізатора, що поліпшує і стабілізує процес горіння палива. Вода, що циркулює в трубах стінок топки, частково охолоджує топку, через що не досягаються критичні температури, при яких відбувається шлакування відходів продуктів горіння і утворення шкідливих продуктів горіння. У двері топки та обслуговування теплообмінника влитий термостійкий бетон, який служить каталізатором, а також і ізолятором.

В котлах з потужністю понад 320кВт для дверей обслуговування теплообмінника передбачено охолодження подачею в ємності дверей спеціальними рукавами води з котла. У нижній частині теплообмінника, де скупчується осад, збільшена швидкість протікання води, яка змиває накип, і таким чином частково оберігає теплообмінник від руйнування. Чавунні колосники здійснюють такі функції: створюють можливість потрапляння повітря в місце горіння, дозволяють золі зсипатися в зольник, а також служать каталізатором процесу горіння. Вони відносяться до швидко зношуваних деталей.

Зворотня вода потрапляє в найбільш гарячу зону котла, і таким чином відсуває критичну межу утворення конденсату.

Оптимальний режим горіння досягається заслінками регулювання подачі повітря шляхом регулювання кількості і співвідношення первинного і вторинного повітря, що подається, а також подачею в зону горіння нагрітого до 120 – 200 ° С в ємностях котла повітря.