Твердопаливні котли Moderator

Твердопаливні котли  Котли Moderator

 Ціни на твердопаливні котли Moderator  

Moderator Unica Vento 15,20,25kW

 

 Традиційний твердопаливний котел UNIKA VENTO – сучасна модель з конструкцією триступеневої системи конвективних газохідних камер і багатоточковою системою наддуву повітря.

Moderator Unica Sensor 10-60kw

 UNICA-SENSOR-ekonomteplo-if

   Твердопаливний котел UNIKA SENSOR – це низькотемпературний котел, пристосований для спалювання різних видів палива. Трикамерна конструкція теплообмінника (водяна сорочка) забезпечує високий ККД і тривалий час роботи між черговим завантаженням палива.

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90 

+38(099)210-39-83

 Moderator Unica max 80-300 kw

 UNICA-Max-ekonomteplo-if

   Moderator UNICA Max твердопаливні котли потужністю 80-300kw із верхньою системою горіння. Стіни і колосники виготовлені з котлової сталі і охолоджуються водою. Завантаження палива зверху, очищення колосників механізоване, нижні дверцята оснащені заслонкою подачі повітря (застосовується при відсутності електроживлення)

Moderator Unica 7-46kw

 UNICA-ekonomteplo-if    Твердопаливний котел UNICA це низькотемпературний котел з триступеневою системою газохідних камер, що забезпечують високий рівень ККД і тривалий час роботи між завантаженнями  палива. Всі моделі пристосовані для установки вентилятора ( за додаткову оплату). Котел УНІКА пристосований також для установки регулятора димової тяги.