Газові котли Ariston

Газові котли → Газові котли Ariston

 Відділ продажу та консультацій:

 (097) 016-25-90

(099) 210 39-83

На ринку України компанія Арістон представляє 3 серії газових котлів Egis, Clas і Genus. Кожен з них володіє своїми особливостями і перевагами. Але загальною їх рисою є двоконтурний механізм, призначений для опалення приміщень та нагрівання води.

Газові котли ARISTON серія Egis

  Котли серії Egis мають невеликі габарити і таку ж невелику вартість. Вони чудово вписуються в будь невеликі приміщення. Ці котли прекрасно адаптовані до українських умов і мають інтелектуальну систему управління, високий ККД і сучасний стильний дизайн. Теплообмінник в котлах цієї серії бітермічний, спрямований на опалення та нагрів води. На ергономічній панелі управління світлодіодна індикація вказує на здійснюваний режим роботи.

.

  Газові котли ARISTON серія Clas

  Котли серії Clas з метою додання естетичного вигляду місць підключення трубопроводів оснащені декоративним кожухом. Всі котли цієї серії оснащені насосом збільшеної потужності з модуляцією швидкості обертання, цифровим дисплеєм, вторинним теплообмінником збільшеної потужності і розширювальним баком збільшеного об’єму. Отвір для аналізу продуктів згоряння є особливістю цих котлів. Система самодіагностики відображає коди неполадок на цифровому дисплеї, на якому також можна переглянути список останніх помилок. Незайвими будуть функція відкачування повітря з опалювального контуру та наявність фільтру механічного очищення в обох контурах.

Газові котли ARISTON серія Genus

  Моделі серії Genus двоконтурних газових котлів Ariston оснащені вентилятором з плавним регулюванням швидкості обертання, мідним первинним теплообмінником і вторинним теплообмінником збільшеної продуктивності. Також в котлах цієї серії передбачений роз’єм для підключення цифрового програматора з датчиком вуличної температури.