Чому краще замовляти монтаж у нас?

По перше: тому що наші монтажники мають надзвичайно великий досвід. Починаючи з 2005 року ми перепідключи біля сотні неправильно підключених котелень і встановили декількасотень твердопаливних котлів.

По друге: ми не робимо (халявної) роботи, тільки для того щоб об’єкт зробити як най простіше, що в дальнішому може призвести до ряду незручностей в експлуатації та обслуговуванні. Якщо ви хочете взнати більш детальніше про що йдеться, зателефонуйте нам.

По третє: все, що ми продаємо, починаючи від твердопаливного котла до сонячних колекторів, було випробувано спершу в будинку засновника нашої Компанії. Іноді деякі схеми підключення нам доводилося переробляти десятки разів для того, щоб досягти максимально ефективного результату, якого можна досягнути при мінімальному вкладанні коштів.

По четверте: ми встановлюємо тільки те обладнання, що дійсно потрібно вам, а не те що нам потрібно продати.

По п’яте: ми встановлюємо деталі та вузли тільки надійних та перевірених брендів.

По шосте: наші майстри приїхавши до вас роблять свою роботу в чітко заплановані терміни а не ходлять один за одним, не проводять експериментів та навчань на вашому будинку чи об’єкті.

По сьоме: на ші напрацювання в сфері монтажу гарантують вам максимальну безпеку, комфорт управління та максимальний час горіння котла на одній загрузці.

По восьме: ми ретельно та скурпульозно підходимо до розрахунку потужностей, та підбору самого обладнання окремо для кожного об’єкту

По девяте: якщо під ча с або після монтажу чи обв’язки твердопаливного котла чи іншого обладнання залишаються матеріали чи деталі, ми повертаємо їх назад на складі ви за них не платите.

По десяте: ми проводимо монтаж по всій Україні.

По одинадцяте: ми отримуємо задоволення від нашої роботи тільки тоді коли ви залишаєтеся задоволені нами.

P.S. Якщо ви не знаєте до чого може привести робота робота «дешевого» чи «дешевшого» майстра, тоді вам потрібно ознайомитися з такими публікаціями…

У вас не гріє котел на твердому паливі?

Чому погано горить твердопаливний котел ?

Признаки (симптоми) неправильн0 підключеного котла