Газові котли Viessmann

Газові котли  Газові котли Viessmann

Настінні газові котли Viessmann

   Газові настінні котли Viessmann призначені для обігріву приміщення і нагріву води. Відмінною особливістю цього виду газових котлів є їх компактність, простота в обслуговуванні та неперевершена надійність в роботі.

Підлогові газові котли Viessmann

    Підлогові газові котли Viessmann є не тільки економічними при спалюванні газового палива, але і є досить компактними. Пальник попереднього змішування, виконаний з нержавіючої сталі, забезпечує мінімальні викиди шкідливих речовин. Висока експлуатаційна надійність і довгий термін служби забезпечуються за рахунок теплообмінних поверхонь з евтектичного сірого чавуну.

Конденсаційні газові котли Viessmann

     Газові конденсаційні настінні котли Viessmann – це вдосконалена система тепло-і водопостачання зі зручним управлінням і компактною конструкцією. Секрет конденсаційного котла дуже простий – використання тепла конденсації водяної пари.Використовуючи газовий конденсаційний котел Viessmann, Ви досягнете максимальної ефективності в опаленні при мінімальному витраті газового палива.

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

  Viessmann – провідна світова компанія 

Опалювальні котли Viessmann – це надійні, перевірені часом системи, що дозволяють зробити ваш будинок по-справжньому теплим і затишним. Компанія Вісман випускає широку лінійку опалювальних приладів, серед яких – твердопаливні та газові котли viessmann, різного об’єму, що мають різні конструктивні особливості. Кожний пристрій здатний повністю задовольнити потреби клієнта в своєму діапазоні функцій, при цьому конкурентоздатними залишаються не тільки технічні характеристики котлів viessmann, але і ціни на це обладнання.

Однак об’єднує їх всіх використання новітніх технологій, високий ККД, простота конструкції, легкість монтажу і обслуговування. Зручність вирішення завдання їх розміщення, адже провідна світова компанія Viessmann піклується про комфорт своїх клієнтів і випускає котли з різними варіантами установки – наприклад, газові настінні котли viessmann vitopend, підлогові котли viessmann vitogas, конденсаційні газові котли vitodens.

Якісний матеріал, який використовується при виготовленні систем для опалення Віссманн, особливі способи розподілу тепла, оптимізовані форми топкових камер, надійність усіх деталей, а також особливий контроль при складанні служать гарантією довгої роботи цих котлів.

Viessmann – соціально-відповідальна компанія, що приділяє велику увагу захисту навколишнього середовища. Тому конструктивною особливістю опалювальних систем марки Вісман є триходова схема руху продуктів згоряння. У поєднанні з водоохолоджуваною камерою згоряння, ця схема дозволяє значно знизити викиди токсичних речовин, що робить використання котла екологічно безпечним.