Конструкція твердопаливних котлів Stropuva

1. Повітряна заслонка

2. Камера нагріву повітря

3. Отвір для видалення диму

4. Заслонка перемикання (вугілля/дрова)

5. Труба подачі повітря

6. Дверцята для закладки дров

7. Розподілювач повітря

8. Паливо

9. Дверцята для видалення попелу

10. Трос з кільцем для підняття розподілювача повітря

11. Гачок

12. Труба подачі

13. Труба обратки

14. Отвір для установки термометра

Котел тривалого горіння Stropuva складається із двох сталевих циліндрів – один знаходиться всередині іншого, між ними знаходиться вода, що нагрівається. У внутрішньому циліндрі розміщено топку, подача повітря в неї відбувається через телескопічний розподільник. У міру прогорання палива зверху вниз розподільник повітря опускається, це забезпечує оптимальні умови горіння.

В котел Stropuva закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, на відміну від традиційних котлів, у яких паливо горить знизу. Найбільш економічні умови для згоряння дров чи вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються вгору в димар. Таким чином, твердопаливний котел Стропува оптимально і економічно витрачає паливо, що дозволяє досягти високих показників ККД.

В процесі роботи котел на дровах Стропува  підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібна акумулююча ємність, димар потрібен лише висотою від 4,5 м, а це скорочує початкові витрати.

………………………………………………………………………………………………………………………

 Перейти в каталог твердопаливних котлів Stropuva

натисніть детальніше

  ………………………………………………………………………………………………………………………