Твердопаливні котли Stropuva

Твердопаливні котли  Котли тривалого горіння Stropuva

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

 Ціни на котли тривалого горіння STROPUVA  

Stropuva S IDEAL (новинка) 

 Твердопаливні котли тривалого горіння Stropuva S IDEAL працюють на дровах, брикетах, вугіллі потужністю 20кВт та 40кВт.  Обладнані мікропроцесорним регулятором температури та вентилятором наддуву. Програматор STROPUVA призначений для управління роботою вентилятора і циркуляційного насоса. ККД – 92%. Тривалість горіння  до 6 діб  на одній загрузці.

Stropuva

 Твердопаливні котли тривалого горіння Stropuva працюють на дровах, деревних відходах потужністю від 7кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 20кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 30годин на одній загрузці. Працюють на природній тязі, не залежні від електроенергії.

Stropuva (універсальний)

 Універсальні твердопаливні котли тривалого горіння  Stropuva працюють на кам’яному вугіллі, дровах, деревних відходах, торф’яних і тирсових брикетах потужністю від 10кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 50кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 6 діб на одній загрузці. Працюють на примусовій тязі.

Котли на твердому паливі STROPUVA (Стропува) призначені для обігріву різних приміщень. Можна підключати в парі з різними котлами. Система може бути з природною і з примусовою циркуляцією, так же само може бути відкрита або закрита система. Котел продається з бітепловим регулятором тяги, що запатентований виробником.

У 2000 році у Вільнюсі в Литві була запатентована нова схема горіння твердого палива і на її основі створений твердопаливний котел нового покоління Stropuva (Стропува), що став вершиною еволюції твердопаливних котлів. У котлі тривалого горіння Stropuva закладені ідеї високого ККД, енергонезалежності котла і максимального часу роботи котла на одній закладці палива.

Котел твердопаливний Стропува отримав європейський сертифікат CE. У 2008 році на конкурсі «Кращий продукт 2008 року» твердопаливний котел Stropuva отримав золоту медаль як економічний і конкурентноздатний товар високої якості.

Даний котел є одним із самих економічних і перспективних котлів серед котлів будь-якого типу. За простотою своєї конструкції та обслуговування він займає лідируючі місця серед інших твердопаливних котлів. Stropuva забезпечують своїм власникам незалежність від енергопостачальних організацій та зовнішніх комунікацій.

Випускається два типи твердопаливних Stropuva: дров’яні і універсальні (працюють на будь-якому виді твердого палива). Діапазон потужностей котлів ( і відповідно опалювальна площа):

  • 7 кВт (площа 20-80 м2),
• 10 кВт (площа 50-100 м2),
• 20 кВт (площа 100-250 м2),
• 40 кВт (площа 200-500 м2).

Для великих площ можна встановити кілька котлів каскадом. У всіх оригінальних котлах корпус має порошкове покриття жовтого кольору, інші кольори не допускаються.

На сьогоднішній день котли на твердому паливі Stropuva поставляються в більшість країн СНД та Євросоюзу, забезпечуючи значну економію та зручність в експлуатації для їх користувачів.

Додаткова інформація:

 Опис котлів тривалого горіння Stropuva  

 Паливо для котлів Stropuva  

 Конструкція Stropuva  

 Як відрізнити оригінальний котел від підробки