Путівник для уникнення вами помилок в світі альтернативних джерел енергії

На нашому сайті ознайомившись з авторськими публікаціями Компанії TeploIF – ви зможете уникнути маси помилок ще на стадії будівництва, при закладанні димоходів та їх гільзуванні, при розрахунку та плануванні розмірів паливної, при підборі обладнання, монтажі та при підборі кандидатів-монтажників на монтаж у Вас вдома.

Останнім часом , в зв’язку з подорожчанням газу, всі масово почали в себе встановлювати твердопаливні котли. Ті майстри які , все життя займалися опаленням, чи монтуванням газових котлів, масово рушили заробляти гроші на ниві твердопаливних котлів. Не маючи можливості та бажання вчитися, а ми вам нагадуємо, що щоб підключити твердопаливний котел,ще п’ять років назад, на всю Україну було не більше десятка майстрів, хоча в той самий час , підключити газовий котел могли близько пів міліонна майстрів. Отже зрозумійте, що це не те саме. Зрозумійте, що при банальному відключенні електрики, що є не рідкістю в нашій країні, газовий котел просто вимкнеться, а в твердопаливному може бути дров ще на 8 годин роботи. В цьому випадку при неправильному підборі обладнання, чи при неправильному підключенні котел закипає приблизно за 5 – 15 хвилин, а через годину часу вибухає або починає текти. Зрозумійте це перш ніж приступати до монтажу хоча б Ви, бо дуже часто майстри, які намагатимуться вам його встановити не розуміють а іноді і іне хочуть свідомо цього розуміти. Головне заробити гроші а потім хоч хай трава не росте. Колись почули цікаву розповідь про те, як одного монтажника запитали, яку гарантію він дає на свою роботу. Він відповів що дає довічну. Після розрахунку з ним, він просто викидає сім карту з телефону. (Монтажникам Компанії Економтепло впродовж 10 дніів після монтажу твердопаливного котла категорично забороняється цілодобово відключати свій телефон, для уникнення проблем при спілкування господаря з новою системою опалення, так як вони ще поки не подружилися).

Підключити твердопаливний котел так, щоб в процесі експлуатації не згорів будинок, щоб ви його через два роки не викинули, щоб він не жер “Урал”-ами дрова, а працював безпечно,економно та надійно. Кожен, хто хоче придбати твердопаливний котел, бажає щоб в нього було саме так. Отже для того щоб саме так у вас і було, Компанія “TeploIF” запроваджує без строкову акцію для того, щоб допомогти вам уникнути цих помилок у ваших планах.

І тому, якщо ви хочете переконатись у кваліфікації претендентів на монтаж у вас твердопаливного котла та всього допоміжного обладнання – попросіть монтажника, щоб він намалював вам гідравлічну схему підключення, і надішліть її нам на електронну почту. При першій можливості, в максимально короткі терміни, ми вам дамо відповідь, про те, чи ті люди які претендують у вас на монтаж, мають елементарне поняття, і чи їхнє підключення дозволить вам жити спокійно,встановивши котел на дрова, а не як, на пороховій бочці. Чи їхнє підключення буде гарантувати вам максимальну тривалість горіння вашого котла на одній загрузці. Чи їхнє підключення продовжить термін експлуатації вашого котла на довгі роки.

P.S.Компанія TeploIF це експертно монтажна організація, яка була створена у 2006 році. Основним напрямком діяльності було пере підключення неправильно підключених твердопаливних котлів, акумуляційних ємностей, бойлерів непрямого нагріву. Так само ми спеціалізуємося на розрахунку та оптимальному підборі обладнання та автоматики до ситем опалення вашого об’єкту. Наше гасло «Клієнт повинен вкласти мінімум коштів в обладнання та отримати максимум віддачі та ефективності від нього» Отже приступайте до вивчення матеріалів на головній сторінці сайту. Це дозволить вам заощадити величезні кошти та зберегти нерви. Рекомендуємо розпочати з публікації під назвою, «Те, що ми Вам пропонуємо – в інтернет-магазинах не продається і за гроші не купується» і далі вже «Розповіді про найболючіші теми:»

Бажаємо успіху.

З повагою Компанія “TeploIF”.