Те, що ми Вам пропонуємо – в інтернет-магазинах не продається і за гроші не купується.

Ви можете придбати у нас практично весь асортимент опалювального обладнання,  що продається в інтернет-магазинах чи на ринках, ми ще додатково пропонуємо Вам наш досвід, знання та професійні навички. Отже, звідки в нас взявся цей досвід, знання та професійні навики?

Почнемо з  того, що такі товари як:

  • сонячні колектори для підтримки опалення будинку, приготування гарячої води та  підігріву басейну;
  • твердопаливний котел для опалення будинку, приготування гарячої води, підігріву  басейну;
  • газовий котел для опалення будинку, приготування гарячої води, підігріву басейну;
  • бойлер непрямого нагріву для приготування гарячої води;
  • акумуляційна ємність для акумулювання тепла від сонячних колекторів, твердопаливного  та газового котла;

Перш ніж пропонувати це все обладнання Вам, ми випробували все на собі.

Отже,  хронологія:

В  2004 році у власника нашої компанії в будинку спеціально для вивчення встановлюємо піролізний котел Atmos C40S, який працює в зв’язці з бойлером непрямого нагріву Drazice та  газовим котлом Termomax. З цього року ми починаємо вивчати та вдосконалювати систему  обв’язки цього обладнання, автоматики до  нього, для  максимально ефективної злагодженої  взаємодії, комфортного  управління та  максимальної економії дров та газу, а також  електроенергії. З цього часу ми переобладнували систему обв’язки в нашому будинку більше  десяти  разів, постійно вдосконалюючи підбір автоматики, яка забезпечує максимальну безпеку системи опалення, комфорт управління нею та максимальну економію газу та дров. Зараз, виїжджаючи на об’єкт чи підбираючи обладнання, наші спеціалісти зекономлять Ваші кошти, час та нерви, тому що роботу свою добре знають, роблять швидко, якісно та професійно.

При підборі персоналу Компанія «TeploIF» відібрала кращих фахівців

Монтажники від Компанії «TeploIF» – це не ті люди,що приїжджають вчитися на Вашому об’єкті. Це фахівці, за плечима яких вже давно більше сотні змонтованих та переобладнаних  котелень з твердопаливними котлами, що були неправильно підключені майстрами із 20-ти річним стажем підключення газових котлів.

У 2010 році на будинку власника нашої компанії встановлюється перша в Україні система сонячних колекторів на водяній основі німецької фірм Paradigma. Таким чином, ми отримали в своє  розпорядження певну «лабораторію» для досліджень та спостережень. Система вивчалася,  спостерігалася, тестувалася в різні години доби та різні пори року. Після встановлення системи  сонячних колекторів Paradigma вся попередня автоматика управління системою опалення демонтована, у зв’язку з тим, що їй на заміну прийшла нова, значно досконаліша автоматика, якій на даний момент немає аналогів.  Тепер Парадігма керує і підігрівом будинку, і приготуванням  теплої води, і теплою підлогою і підігрівом басейну. Так само вона керує роботою твердопаливного котла, газового котла, роботою акумуляційної ємності та бойлером непрямого  нагріву. Тепер про те, що ми продаємо, ми знаємо практично  все.

Ось таким чином ми здобували свій досвід, знання та професійні навички, які з задоволенням та всією відповідальністю тепер можемо запропонувати Вам.

На основі здобутого нами досвіду було написано ряд корисних авторських публікацій, з якими Ви можете ознайомитися на головній сторінці нашого  сайту.

  З повагою Компанія «TeploIF»

Репутація понад УСЕ!