Піролізний котел Atmos RS (15-32 кВт)

Твердопаливні котли  Котли Atmos  Atmos RS

RS-if

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: 

Atmos RS (15-32кВт)

          Atmos DC 24 RS 

          Atmos DC 30 RS

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

   Піролізні котли ATMOS DC24RS, DC30RS  призначені для опалення дач, котеджів, приватних будинків та інших об’єктів з тепловтратами 15-32 кВт. Котли зроблені для спалювання дерев’яних брикетів і дерева. В якості палива можна використовувати якісні дерев’яні брикети діаметром 7-10 см і довжиною 20 – 30 см і будь-яку суху деревину,  дерев’яні поліна, тріску довжиною не більше 33 см. Також можна спалювати деревину більшого діаметра; при цьому номінальна потужність знижується, але час горіння продовжується. В котлі неможна  спалювати буре і чорне вугілля, тирсу і дрібну дров’яні  відходи. В крайньому випадку, в якості резервного палива, можна спалювати вугільні брикети. Велика загрузочна камера котла дозволяє вкладати великі дерев’яні поліна і цілі упаковки брикетів.

   Котли Атмос DC 24 RS і  Атмос DC 30 RS

• мають витяжний вентилятор
• рекомендоване паливо – дров’яні брикети o 7,5 -10 см, довжина 20 – 30 см
• дрова (поліна) – резервне паливо

RS-kamera.

 

   Твердопаливні котли Atmos  обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. (багато хто задасть питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С?». Для того щоб отримати відповідь на це або інші питання звяжіться з нашими менеджерами) Котли Atmos рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

.

   Потужності котлів регулюється механічною заслонкою FR 124, яка автоматично закривається або відкривається тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслонка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегрівання котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, яким керується робота вентилятора. На регулюючому термостаті температура встановлюється на 5°C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котли також оснащені термостатом для продуктів згоряння, який відключає вентилятор після згоряння палива. Без вентилятора котли працюють на потужності до 70% від номінальної потужності.