Класичні твердопаливні котли Atmos D

Твердопаливні котли  Котли Atmos  Atmos D

 D 15

D 20

D 30

D 21

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Опис твердопаливних котлів Atmos D (не піролізні)

.Традиційні твердопаливні котли Atmos призначені для класичного спалювання деревини довжиною до 51см. Всі котли даної моделі йдуть без вентилятора. Корпус котлів виготовлений з якісної  сталі товщиною 3 – 6 мм. Котел складається з камери загрузки для палива, оснащеної в нижній частині рухомою колосниковою решіткою, з отворами (поздовжніми) для підведення повітря згоряння і зручного видалення золи. Для зручного відбору золи під колосниковою решіткою встановлено піддувало. Потужність котла Атмос регулюється подачею первинного і вторинного повітря регулятором тяги FR 124. Даний регулятор автоматично закриває або відкриває заслінку, яка знаходиться в задній частині котла. Тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслінка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегрівання котла.  Для приєднання до димоходу  ззаду, у верхній частині котла є витяжний патрубок з дросельною заслінкою. Також традиційні твердопаливні котли Atmos D21,  Atmos D15,  Atmos D20,  Atmos D30 оснащені контуром від перегріву, що робить ці котли беспечнішими  ніж чавунні твердопаливні котли

   Монтаж котлів Atmos:

Котли твердопаливні Atmos підключаються обов’язково з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe. Ці комлектуючі потрібні  для того, щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. (Якщо у Вас виникає питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С?» –  зв’яжіться з нашими менеджерами та отримайте відповідь на це та інші питання, що Вас цікавлять). Котли твердопаливні Atmos D рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями. Гарантія на котли Атмос складає 2 роки*.

  * При умові підключення котла з терморегулюючим вентилем або Laddomat 21, а також з акумулюючою ємкістю, гарантійний термін збільшується з 2 до 3 років.