Опис окремих моделей Drazice NAD

Акумуляційні ємності → Акумуляційні ємності DraziceАкумулюючі ємності Drazice NAD → Опис Drazice NAD

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

NAD v1

Акумулюючий бак, в якому можна встановити від одного до трьох фланців. Фланець з міжцентровою відстанню болтів 210 мм можна використовувати для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.


NAD v2

Акумулюючий бак, в якому можна встановити штуцер G6 / 4 “. Штуцер G6 / 4 ” можна використовувати для установки електричного термоелемента TJ G 6/4 “. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.


NAD v3

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм і штуцерами або тільки штуцерами. Фланець з міжцентровою відстанню болтів 210 мм можна використовувати для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK. У стандартному виконанні фланець заглушений. Aкумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.


NAD v4  (тільки нижній теплообмінник)

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK і одним теплообмінником площею 1,5 м2 для підключення наступної опалювальної системи, наприклад, SOLAR. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.


NAD v5 (обидва теплообмінника)

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK і двома теплообмінниками площею 1,5 м2 для підключення наступної опалювальної системи, наприклад, SOLAR. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.