Допомогаємо підібрати акумуляційну ємність конкрретно для вашого випадку

Дуже часто зараз буває так, що людина десь дізнається про акумуляційну ємність і вирішує встановити її у себе вдома (на об’екті). Він купує її за чималі гроші і думає, що вона буде давати йому тепло мало не добу або цілу ніч. Встановивши її у себе з’ясовується, що тепло вона може давати тільки протягом години, або навіть менше того. Він звичайно засмучений.  Чому так відбулося?

Це сталося через те, що акумулююча ємність неправильно була розрахована і підібрана. В даному випадку її об’єм був значно меншим за потрібний , щоб ви отримали той ефект на який розраховували.

Бувають інші випадки, коли об’єм акумуляційної ємності настільки великий, що твердопаливний котел не в змозі її прогріти. І що тепер робити? Все вже змонтовано, гроші заплачені і повертати їх ніхто не збирається!

Для того щоб це з вами не сталося, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам підібрати акумуляційну ємність конкретно для Вашого випадку. Ви також можете придбати у нас акумуляційну ємність найкращих виробників, за найнижчими цінами та замовити її монтаж

P.S. Якщо вам потрібно допомогти розрахувати, скільки ваша акумуляційна ємність часу буде давати тепло, коли дрова в котлі догорять, звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном 097-016-25-90 або 099-210-39-83