Газові котли Baxi

Газові котлиГазові котли Baxi

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

Настінні газові котли Baxi

 baxi-luna3-comfort-ekonomteplo.if    Настінні газові надкомпактні котли, одноконтурні та двоконтурні моделі з відкритою і закритою камерою згоряння. Котли відрізняються легкістю в установці, використанні і обслуговуванні.

Підлогові газові котли Baxi

 Baxi-Slim-ekonomteplo.if    Підлогові газові котли з чавунним теплообмінником. Широкий модельний ряд.  Електронна модуляція полум’я і вбудована система самодіагностики забезпечують підвищену зручність експлуатації і обслуговування. Сучасний дизайн і габаритні розміри дозволять легко розмістити котел в будь-якому інтер’єрі.

Конденсаційні газові котли Baxi

 duotec-ekonomteplo.if    Конденсаційні газові котли представлені моделями як побутового, так і промислового призначення. Побутові котли випускаються потужністю до 33 кВт, промислові потужністю до 320 кВт. Існують як настінні, так і підлогові варіанти таких котлів. Конденсаційні котли мають високий ККД, що означає високу ефективність, економію енергії, низький рівень викидів.

Газові котли Baxi (Італія)

Це сучасні прилади, що зарекомендували себе як високотехнологічне, надійне і безпечне опалювальне обладнання. Вони відмінно підходять як для маленького будинку або квартири, так і для використання на великих промислових підприємствах. Ці італійські газові котли зроблені за останніми європейськими стандартами відносно безпеки, викидів газів у навколишнє середовище та ефективності використання енергії.

Газові котли опалення Baxi (Баксі) забезпечують максимальну енергоефективність, мають кілька ступенів захисту, адаптовані для українських умов і мають найкращі робочі показники в поєднанні з розумною ціною. Дане обладнання включає в себе одноконтурні та двоконтурні, настінні, підлогові і конденсаційні газові котли Баксі, які відрізняються від конкурентів високою економічністю та великим терміном експлуатації.

Компанія “TeploIF” пропонує Вам газові котли Баксі в максимально широкому асортименті для задоволення будь-яких потреб у якісному опалювальному обладнанні.