Переваги встановлення акумуляційної ємності

Переваги:

По-перше: вона продовжує термін використання Вашого котла на роки, а можливо навіть і на десятиріччя.

По-друге: вона при правильному підключенні дає можливість Вашому котлу працювати на номінальних температурних режимах, що є для нього дуже важливим.

По-третє: вона вирівнює перепади температур на подачі від твердопаливного котла на контури опалення.

По-четверте: при правильному підборі дозволяє продовжувати подавати тепло на Ваш будинок після того, як дрова в котлі вже догоріли і Вам в цьому випадку не доведеться вставати вночі, наприклад в 04:00 і підкидати дрова для того, щоб в будинку було тепло.

По-п’яте: багато виробників твердопаливних котлів не гарантують Вам довгий термін служіння Вашого котла без використання акумуляційної ємності.

По-шосте: якщо у Вас не стоїть газовий котел, а тільки твердопаливний, то тоді, щоб мати теплу воду Вам доведеться розпалювати твердопаливний котел щоденно. Якщо є акумуляційна ємність, то тоді це можна робити раз на декілька днів.

По-сьоме: якщо при відсутності Вас вдома Ви не ризикуєте залишати без нагляду працюючий твердопаливний котел, то в даному випадку Ви розпалюєте твердопаливний котел тоді, коли Ви знаходитесь вдома, а тепло з акумуляційної ємності використовуєте тоді, коли Ви покидаєте Ваш дім або в будь-який інший час коли захочете.

По-восьме: вона при правильному підключенні економить використання дров на 20- 30%.

По-дев’яте: якщо Ваш твердопаливний котел підключений правильно через ЛАДДОМАТ (Laddomat) або термічний клапан, і вимкнуть, не дай Боже світло а у Вас не стоїть блок безперебійного живлення (UPS із синусоїдою) для роботи твердопаливного котла , або акумулятор сів у ньому, то тоді завдяки акумуляційній ємності Вам вдасться запобігти аварії. Така аварія може призвести до пошкодження котла, який після того в деяких випадках можна буде викинути. Іноді вона може запобігти навіть пожежі.

І останнє: бувають акумуляційні ємності з електричними тенами, і коли нема можливості розтопити твердопаливний котел чи застосувати газовий, таким чином застосувавши бойлер непрямого нагріву, так само зможете мати таку перевагу, яку надає Вам акумуляційна ємність.