Atmos GS (15-70кВт) Generator

Твердопаливні котли  Котли Atmos  Atmos GS Generator

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: 

Atmos GS (15-70кВт) 

DC 20 GS

DC 25 GS

DC 32 GS

DC 40 GS

DC 50 GSX 

DC 70 GSX 

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Опис Atmos GS Generator:  

  Atmos GS Generator – єдиний, унікальний котел в серії піролізних котлів Atmos. В конструкції котла використано повністю керамічну камеру згорання чим досягається максимальна температура горіння піролізних газів. При високій температурі фактично не утворюються смоли, які руйнують металевий корпус котла, тим самим продовжується термін експлуатації котлів.

   В котлі відбувається попередня сушка палива з його подальшою газифікацією при підвищеній температурі. Перевагою котла на дровах є те, що первинно підігріте повітря підводиться безпосередньо над соплом і, таким чином, одночасно не горить велика кількість палива, не має коливання потужності та видалення газу з усієї загрузки. Рівномірне надходження сильно підігрітого первинного повітря з обох сторін забезпечує газифікацію лише необхідної кількість палива. Котел Atmos GS є гранично економним, має невеликий розхід палива і високий ККД спалювання 91 – 94% в цілому обсязі потужності. Такий порядок установки сприяє процесу перетворення деревних трісок і відходів деревини в газ. Вторинне повітря, яке проходить в соплі для газифікації також сильно нагрівається. В якості теплообмінника використовується задній димохід. Таким чином полум’я не охолоджується і відбувається максимально можливе згоряння спалюваних речовин. Нижня топка викладена керамікою, в ній догорає полум’я, і згоряють всі вуглинки, які провалюються вниз. В результаті виходить зола, яка може застосовуватися у вигляді відмінного сільськогосподарського добрива.

   Черговою новинкою є витяжний вентилятор для продуктів згоряння. Повітря в котел не нагнітається, а навпаки – відсмоктуються продукти згоряння. Перевагою цієї новинки є швидке розтоплювання і практично 100% відсутність викидів диму в котельню.

   Як захист від перегріву в котлі є охолоджуючий теплообмінник до якого підключається спеціальний запобіжний клапан. В разі загрози перегріву, клапан відкривається і впускає холодну воду з водопроводу в котел. Вода, яка попадає в даний теплообмінник забирає на себе надлишкове тепло і зливається в каналізаційний стік.

Монтаж Atmos GS: 

Твердопаливні котли Atmos GS  обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С.  Котли Atmos GS рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

Регулювання:

Потужність котлів регулюється механічною заслонкою Honeywell FR 124, яка автоматично закривається або відкривається тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслонка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегріванню котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, яким керується робота вентилятора. На регулюючому термостаті температура встановлюється на 5°C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котли також оснащені термостатом для продуктів згоряння, який відключає вентилятор після згоряння палива. Без вентилятора котли працюють на потужності до 70% від номінальної потужності.