Твердопаливні котли Buderus

Твердопаливні котли  Котли на тверде паливо Buderus

 Ціни на котли твердопаливні Buderus   

Logano-G211G211D-if

 Buderus Logano G211/G211D

Чавунні твердопаливні  котли традиційного горіння 

Потужність 16-42 кВт.

Паливо: Дрова, Кам’яне вугілля, Кокс.

ККД 78-82%

.

Logano-S111S111-WT-if

Buderus Logano  S111/S111 WT

.

Сталеві твердопаливні  котли традиційного горіння.

Потужність 7-45 кВт.

Паливо: Дрова, Кам’яне вугілля, Кокс.

ККД 74-84%

.

 Buderus Logica

Сталеві твердопаливні  котли традиційного горіння.  

Потужність 50-350 кВт.

Паливо: Дрова, Кам’яне вугілля, Кокс.

ККД 78-82%

.

Buderus Logano S121WT

.

Сталеві твердопаливні  котли піролізного горіння.

Потужність 8-38 кВт.

Паливо: Дрова, Кам’яне вугілля, Кокс.

ККД 78-86%

 Buderus Logano G 221A

Чавунні твердопаливні  котли

з автоматичною подачею палива.  

Потужність 25 та 30 кВт.

Паливо: Вугілля та пелети.

ККД 80%

.

 Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38(097)016-25-90 

+38(099)210-39-83

Твердопаливні котли Buderus –  традиційна німецька якість, яку характеризують не тільки парамети тривалої та безаварійної роботи. Якість опалювальних твердопаливних котлів Buderus підтверджено численними позитивними відгуками з багатьох європейських країн, а тепер ще й України. Крім якісної роботи опалювального обладнання необхідно підкреслити зручність і безпеку використання підлогових котлів на твердому паливі Buderus Logano . Обігріваючи приміщення, котли на дрова Buderus дбайливо ставляться до навколишнього середовища. Це дуже важливо в сучасному світі, так як будь-яка розсудлива людина замислюється над тим, в якому стані він залишить світ після себе, і яким повітрям будуть дихати його діти.

Твердопаливні котли Buderus є сталеві та чавунні, також поділяються на піролізні та традиційні. Мають економічний і екологічний режим роботи. Простота установки в обмеженому просторі дозволяє використовувати їх в котеджах, адміністративних будівлях та інших житлових приміщеннях або будівлях іншого призначення, причому відносно невеликі габаритні розміри дозволяють встановлювати твердопаливні котли Buderus в приміщеннях з маленькою площею.

Котли на твердому паливі Buderus можна використовувати як самостійний агрегат. Також такі котли можна підключати в парі з будь-яким іншим котлом, що працює на будь-якому виді палива. В котлах з позначенням «WT» (наприклад Logano S121-2 21 WT) є вбудований теплообмінник для охолодження, який не дає перегріватися котлу. Цим самим значно підвищується безпека експлуатації зводячи до мінімуму ризик аварійної ситуації.

При правильному підключенні обслуговування твердопаливного котла не вимагає великих трудовитрат. Конструкція топки розроблена таким чином, щоб максимально полегшити її очищення від залишків сировини та продуктів горіння. Монтаж котлів проводиться у відповідності зі стандартами прийнятими для монтажу опалювального обладнання.

 Цікава інформація – варто знати!