Піролізні котли Atmos C (14-65 кВт)

Твердопаливні котли  Котли Atmos  Atmos C

Atmos C IF

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: 

Atmos C (14-65кВт) 

Atmos C 18 S

Atmos C 20 S

Atmos C 30 S

Atmos C 40 S

Atmos C 50 S

 

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

Опис Atmos С:

В комбінованих котлах Atmos серії С можна спалювати буре вугілля і дрова на принципі генераторної газифікації. В котлах Atmos C40S i C50S можна спалювати чорне вугілля. У всіх твердопаливних котлах даної серії є витяжний вентилятор (S).

Корпус котлів зварений з листової якісної сталі товщиною 3 – 6 мм. В котлі є дві камери.   Камери встановлені одна над одною. Верхня камера – камера загрузки та резервуар для палива. Нижня – камери згоряння і піддувала. Між камерами встановлена поворотна решітка нового зразка (захищена патентом), що дає змогу проводити повне згоряння з газифікацією деревини і вугілля. Паливо можна спалювати як окремо так і разом. Також нова решітка дозволила ще простіше усувати золу. У задній частині котлів є вертикальний канал для продуктів згоряння. Є заслонка для розтоплення. Верхня частина каналу оснащена відвідним патрубком для приєднання до димоходу.

 

Монтаж

Твердопаливні котли Atmos  обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. (багато хто задасть питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С ?». Для того щоб отримати відповідь на це або інші питання звяжіться з нашими менеджерами) Котли Atmos рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

Регулювання:

Потужності котлів регулюється механічною заслонкою FR 124, яка автоматично закривається або відкривається тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслонка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегрівання котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, яким керується робота вентилятора. На регулюючому термостаті температура встановлюється на 5°C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котли також оснащені термостатом для продуктів згоряння, який відключає вентилятор після згоряння палива. Без вентилятора котли працюють на потужності до 70% від номінальної потужності.