Електричні опалювальні котли Kospel (Польща)

Електричні котли → Електричні опалювальні котли Kospel

 Відділ продажу та консультацій:

+38(097) 016-25-90

+38(099) 210-39-83 

  Ціни на електричні котли Kospel  

  Електричні котли Кospel серії EKCO.L1

з електронним управлінням. Призначені для робити в системах центрального опалення. Оснащені електронним кімнатним програматором, який забезпечить економну роботу котла, пристосовану до ідеальних потреб користувача.


  Електричні котли Кospel серії EKCO. R

з ручним управлінням. Управління котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури в приміщенні.

Електричні котли Кospel серії EKCO. Т призначена для роботи в опалювальних системах. Управління котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дає можливість запрограмувати різні робочі режими для різного часу доби. Є можливість спільної роботи котла з бойлером непрямого нагріву.


Електричні опалювальні котли Kospel (в-тво Польша), потужністю 4-36 кВт., призначені для обігріву приміщень різного призначення: торгового, житлового, промислового. Вони відмінний варіант для регіонів в яких немає можливості провести газове опалення. При монтажі електричного котла непотрібно для нього димоходу, непотрібне спеціальне приміщення під котельню. Такі котли дозволяють створити недорогу і нешкідливу для навколишнього середовища систему опалення, котра підійде як для малих, так і для великих помешкань.

  Переваги електричних котлів Kospel  

  Орієнтовна площа обігріву об’єкта