Акумуляційні ємності (аккумуляционные емкости)

SWaG

.

Акумуляційні ємності SWaG виготовлені з металу товщиною 4 мм. Утеплювач товщиною 100мм, декоративний кожух виготовлений з полівінілхлоридної тканини. Обсяг становить 500, 800 і 1000л. Бак може комплектуватися теплообмінниками блочного типу з нержавіючої сталі. Робочі тиск до 3Бар (0,3МПа) і максимальна робоча температура до 95 ° С.


 

Drazice

.

Акумуляційні баки Drazice призначені для акумулювання надлишкового тепла з джерел енергії: котла, що працює на твердому паливі; теплового насоса; сонячних колекторів та камінної топки. Деякі моделі акумуляційних ємностей Drazice можуть під’єднувати до себе кілька джерел енергії. Ми пропонуємо дві серії акумуляційних ємностей Drazice: серія NAD – призначена для збереження тепла в системі опалення та серія NADO, в якій можна безпосередньо нагрівати господарську воду у внутрішньому емальованому резервуарі.


 

Євротерм

.

Акумуляційні ємності Євротерм виготовленні з металу товщиною 4 мм.
Об’єм становить від 400 до 5000л.
Можливість встановлення додаткових фланців.
Бак може комплектуватися електричним ТЕНом (1,5; 2; 3; 4,5; 6; 9; 12 кВт).
Можливість встановлення різних типів теплообмінників, для ГВП, сонячних колекторів.


.

Kuydych

.

Теплоакумулятори Kuydych виконані з чорної листової сталі
Ізоляція виконана з м’якого пінополіуритану товщиною 100 мм. та обшиті штучною шкірою;
акумулюють надлишкове тепло від різних джерел теплової енергії системи опалення;
Акумуляційні ємності серії ЕА служать тільки для збереження тепла в системі опалення а серії EAB cлужать для акумулювання надлишкового тепла від різних джерел теплової енергії системи опалення і нагрівання води системи ГВП.

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

 drazice-ekonomteplo.if  evroterm-ekonomteplo.if  Kuydych-ekonomteplo.if

Що таке акумуляційна ємність

Акумуляційна ємність (аккумуляционная емкость) — це вертикальна сталева конструкція, циліндричної форми, в середині якої накопичується гаряча вода. Для зниження тепловтрат, зовні ємність ізолюється термостійким поролоном, що забезпечує зберігання нагрітої води декілька діб із мінімальним зниженням температури (2-3градуси на добу).

Головною функцією акумуляційної ємності (теплоакумулятора) є накопичення енергії від різних джерел теплопостачання (твердопаливний котел, газовий котел, електричний котел, сонячні колектори)  та подальший розподілі її в системи опалення та водопостачання.

Акумуляційну ємність ще часто називають — тепловий акумулятор (теплоакумулятор), буферний накопичувач, бак акумулятор тепла, буферна ємність, акумуляційний бак (акумуляционный бак).

Переваги акумуляційних ємностей

Головною перевагою акумуляційної ємності (теплового акумулятора) є те, що він не допускає втрати теплової енергії, накопичуючи надлишкове тепло, яке може зберігати до шести діб з наступною віддачею.

У разі необхідності використання великої кількості теплової енергії, акумуляційна ємність може одночасно віддавати великі обсяги заздалегідь накопиченого тепла, що не під силу, наприклад, котлам.

Де використовуються електричні котли, теплоакумулятор дозволить отримувати тепло в той час доби, коли тарифи на електроенергію знижені, а використовувати її можна буде в любий час.

За рахунок чого працює акумуляційна ємність

Під час своєї роботи джерело теплової енергії постачає тепло в акумуляційну ємність, яка в міру необхідності віддає його в систему опалення для підтримки необхідної температури приміщення.

Підключати до теплоакумулятора можна відразу декілька джерел тепла одночасно. Залежно від модифікації теплові акумулятори можна використовувати спільно з сонячними колекторами, твердопаливними котлами, газовими котлами,  електричними котлами та іншими джерелами енергії.

Де потрібно застосовувати тепловий акумулятор

Теплоакумулятори (теплоаккумуляторы) використовуються в системах опалення та водопостачання заміських будинків, офісних будівлях, готелях, котеджах, торгових центрах, промислових приміщеннях і т.п.

Слід зауважити, що на даний момент акумулюючі ємності в багатьох випадках використовуються вже не як економічно вигідна опція, а як необхідний елемент для комплексних систем теплопостачання.

Чим вигідний теплоакумулятор

Найважливіше – це підключення акумуляційної ємності з твердопаливним котлом. Всі види твердого палива містять дуже багато різних речовин, в тому числі дьоготь, кислоти та ін., які виділяються в процесі горіння. Для забезпечення якісного спалювання всіх цих речовин котел повинен постійно працювати на повній потужності, а цього можна досягнути створенням системи теплопостачання з акумуляційними ємностями.  Робота на повній потужності (оптимальна робоча температура) твердопаливного котла забезпечує також більш тривалий термін горіння палива.

У Західній Європі встановлення буферної ємності разом з дров’яним котлом є обов’язковою вимогою. При цьому теплоакумулятор не тільки економічно вигідний, а також  завдяки повному згорянню палива, запобігає відкладенню смоли на стінках твердопаливного котла та забиванню димоходу смолами.

Встановлення теплового акумулятора рекомендується планувати вже на стадії проектування будинку. В протилежному випадку бажання його змонтувати може не співпасти з технічними можливостями паливної із-за браку місця.

 Підбираємо акумуляційну ємність конкретно для вашого випадку  

 Чому бажано купувати продукцію у нас  

.