Газові котли Ferroli (Ферролі)

Настінні газові котли Ferroli

Конденсаційні газові котли Ferroli

Підлогові газові котли Ferroli

Гарантія на газові котли Ferroli

.

Ferroli – лідер досконалості!

На сьогоднішній день продукція компанії Ferroli є одним з лідерів українського ринку опалювального обладнання побутового призначення. Котли Ferroli відрізняються високою надійністю, безпекою (без цього впринципі немислима експлуатація обладнання в Європі), економічністю (високий ККД, цифрова автоматика), широкими можливостями налаштування і управління, а також сучасним дизайном, продуманістю форм та компактністю. При цьому будь-який котел Ферролі коштує як мінімум не дорожче, а нерідко і дешевше аналогічних газових котлів інших європейських виробників.

Газові котли Ferroli призначені для індивідуального опалення приміщень. Двоконтурні газові котли Ferroli забезпечують, поряд з опаленням, приготування гарячої води для побутових потреб. Область застосування даного обладнання досить широка – опалення котеджів, заміських будинків, нежитлових приміщень, а також індивідуальне опалення квартир. Завдяки розмірам, газовому котлу Ферролі неважко підібрати місце в будь-якому приміщенні.

Для різних областей застосування виробляються газові котли Ferroli двох модифікацій: з природною тягою (димохідні) і з примусовим видаленням продуктів згорання (турбовані, парапетні).

Вся продукція Ferroli, що поставляється в Україну, адаптована до місцевих умов і має всі необхідні сертифікати, крім того, компанія Ferroli (Ферролі), маючи широку мережу сервісних центрів, здійснює якісне гарантійне сервісне обслуговування обладнання.