Комплектації комплектних сонячних систем

  1. Новий вертикальний плоский сонячний колектор FCB-1S має мідний арфоподібний структурований абсорбер з високоселективним покриттям виконаним чорним хромуванням. Поставляється разом з комплектами приєднання колекторів між собою.
  2. Бівалентний водонагрівач SK 300-1 Solar або SK 400-1 Solar з ізоляцією потребують небагато простору для монтажу біля котла. Нижній теплообмінник бака приєднується до геліосистеми, а верхній – до іншого джерела тепла для нагріву гарячої води у разі недостатньої сонячної інсоляції.
  3. Геліотермічний регулятор B-sol 100 або FW100+ICM1 поставляється разом з датчиком температури коллектора та водонагрівача, встановлюється на стіні та простий у використанні.
  4. Для приєднання колектора до трубопроводів комплект FWS дозволяє виконати швидке та герметичне з’єднання. Тип залежить від виду монтажу – на похилій чи плоскій покрівлі.
  5. Обов’язковий елемент – комплект для видалення повітря ELT5 для установки в верхній точці геліосистеми.
  6. Для кріплення колекторів монтажні рейки WMT/WMF підібрані в залежності від кількості колекторів та типу монтажу – на похилій чиплоскій покрівлі.
  7. Для транспортування теплоносія геліосистеми насосна станція AGS 5E має необхідну запобіжно-регулюючу арматуру, поставляється в теплоізоляції.
  8. До насосної станції підключається розширювальний бак SAG для компенсації температурного збільшення об’єму теплоносія.
  9. В залежності від матеріалу покрівлі кріплення FKA дозволяють макимально спростити монтажні роботи на даху.
  10. Спеціальний незамерзаючий теплоносій WTF витримує також високі температури, поставляється у каністрі 20 літрів та повнісню готовий для заповнення сонячної системи.