Для чого потрібні сонячні колектори (сонячні батареї)

В першу чергу сонячні колектори потрібні для того, щоб економити ваші гроші! Так, звичайно вони є не дешеві. Але ви платите один раз, і враховуючи те, що середній термін експлуатації на сонячні колектори нашої продукції становить до 30 років, то вже через 2-5 років Вам це окупиться повністю, навіть тоді якщо ви встановите сонячні колектори лише для підігріву води. А решту 25 років ви будете заощаджувати, для того щоб на ці кошти, які ви зекономите, щороку їздити на хороший відпочинок.

.

За допомогою  сонячних колекторів Ви спокійно зможете підігрівати воду для миття посуду, приймання душу, ванни, догріву басейну. Зараз колектори почали широко застосовувати в ресторанах, готелях, де вода використовується досить швидкими темпами і у великих об’ємах.

.

Окрім підігріву води, в зимовий період, Ви зможете використовувати сонячні колектори і для опалення приміщення. Але для того щоб опалювати було ефективно, сонячні колектори потрібно використовувати в парі з котлами (твердопаливними, газовими, електричними) і акумуляційними ємкостями. До прикладу, в своєму проекті (Хроніка інвестиційного проекту-“Історія створення однієї сонячної системи” для будинку: натисніть детальніше) ми використовуємо сонячні колектори в парі з твердопаливним котлом ATMOS, тому що тверде паливо також є найдешевшим, в порівнянні з усіма іншими. Тобто в даному проекті, ми за рахунок своїх коштів, намагаємося мінімізувати Ваші витрати, і максималізувати нашу ефективність.