Принцип роботи сонячних колекторів (батарей)

 

Хроніка інвестиційного проекту-“Історія створення однієї сонячної системи” для будинку: натисніть детальніше

Вперше в Україні-Сонячні колектори на водяній основі німецької  фірми Paradigma натисніть детальніше

Чим сонячні колектори на водяній основі, кращі ніж системи на основі поліпропіленгліколю? натисніть детальніше

Хронологічний інвестиційний  проект “Історія створення однієї сонячної системи”: натисніть детальніше

Деякі з об’єктів зроблені нашими руками (сонячні колектори): натисніть детальніше

Можливі схеми підключення: натисніть детальніше

Чому бажано купувати продукцію у нас: натисніть детальніше

Сонячні колектори переробляють сонячну енергію, яка як відомо є безкоштовною, отже це дармове тепло, яке користується високим попитом у багатьох європейських країнах. Але у зв’язку з постійним подорожчанням ціни на газ, електроенергію – ця тема швидко стає актуальною і в нас. Люди вже почали активно цікавитись таким видом опалення. З допомогою сонячних колекторів, можна повністю підігрівати харчову воду, басейни, обігрівати будинки, школи, готелі … Не несучи при тому ніяких додаткових витрат!

.
Сонячний колектор це дуже надійна і складна система опалення. Для її встановлення необхідна висока кваліфікація і дуже чіткі розрахунки, щоб їх потужність була ні замалою, ні завеликою. Тому їх встановлення можна довірити тільки справжнім професіоналам, з великим досвідом роботи. Таких людей в Україні, на даний момент, небагато. Отже таку роботу можна довірити тільки після того, як Ви переконалися, що певна бригада майстрів дійсно проводила такі роботи. В іншому випадку дана система може просто висіти на даху вашого будинку, як груда металолому, і це ще в кращому випадку.

.
Сонячні колектори бувають вакуумні, вертикальні і горизонтальні. Вони всі є ефективними як і в літній, так і в зимовий періоди. Максимальна потужність яку може видати 1 м.кв. сонячного колектора = 1000 Вт. Звичайно в літній період ефективність є більшою ніж в зимовий. Але ефективність є більшою не тому, що температура повітря літом вища ніж зимою, – це не має ніякого значення, а тому що літом час сонцестояння є значно більшим ніж зимою. Отже сонячні колектори є вигідними в любу пору року.