Бойлери

 

Drazice

.

Бойлери Drazice – це якість і надійність конструкцій. Завдяки простим і надійним технічним рішенням та використанню у виробництві високоякісних матеріалів, водонагрівачі DRAZICE надійні в роботі і довговічні.  Водонагрівачі DRAZICE призначені, в основному, для будинків і квартир, громадських будівель, офісів, магазинів і скрізь, де необхідно мати теплу воду за високої економічності.


 

Elektromet

.

Бойлери Elektromet – це сучасні пристрої для нагріву і зберігання гарячої води. Водонагрівачі виготовляються із високоякісногометалу та оброблені з внутрішньої сторони спеціальною високотемпературною емаллю, яка захищає метал від корозії.


.

Ferroli

.

 Бойлери  Ferroli це водонагрівачів з розряду “нічого зайвого”, що дозволяє отримати справжню італійську якість за помірні гроші. Водонагрівачі Ferroli це одна з найкращих пропозицій на ринку за співвідношенням ціна – якість.

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

 Elektromet-ekonomteplo.if  drazice-ekonomteplo.if  ferroli-ekonomteplo.if

   Коротко про бойлери.

 Отже,  бойлери є непрямого нагріву, газові, електричні, комбіновані, бівалентні. Поділяються також на тискові і такі, що працюють без тиску, стаціонарні і навісні, горизонтальні та вертикальні.

 Газові бойлери через свою неекономічність не виправдали себе. Тим більше, що ціна на газ постійно зростає.

Електричні бойлери є найбільш популярними через свою простоту. Вода в таких бойлерах нагрівається тільки від електрики. Якщо використовувати двохзонний лічильник електроенергії, то використання електричного бойлера є досить економним.

Найбільш ефективні сьогодні на ринку представлені бойлери непрямого нагріву. Вода в даних бойлерах може нагріватись від різних джерел тепла: від твердопаливних котлів, газових, електричних а також сонячних колекторів.  Такі бойлери можуть випускатись у комбінованих версіях, де є додатково вмонтовані електричні нагрівачі (тени). Ще ефективнішими є бівалентні бойлери непрямого нагріву, де вмонтовано два і більше теплообмінники для підключення декількох джерел тепла.

Для приготування гарячої харчової води всі бойлери, як правило, мають всередині високоякісне покриття.

  Чому бажано купувати продукцію у нас  

.