Водонагрівачі непрямого нагріву DRAZICE характеристика

Переваги водонагрівачів DZ Dražice

Електричний термоелемент НЕ занурений, а керамічний, сухий, укладений в сталеву гільзу, яка приварена до сталевої кришці фланця. Резервуар водонагрівача, включаючи кришку фланця, зроблений з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту та електрохімічної корозії. Таке рішення є одним з головних переваг наших водонагрівачів. Система керамічних елементів добре підходить для агресивної водної середовища і значно збільшує термін експлуатації водонагрівачів. Сервісні люки дозволяють проводити роботи всередині резервуара з метою усунення накипу, осаду і водного каменю. Гарна теплоізоляція товщиною від 42 до 60 мм допомагає знизити втрати тепла. Водонагрівачі для вертикального монтажу можна встановити прямо над ванною в зоні 1, із ступенем захисного покриття IP 45. Установка температури води за допомогою термостата,
регульованого зовні, підвищує зручність користування виробом. Магнієвий анод, будучи надійною додаткової захистом від корозії, так само продовжує термін експлуатації резервуара.

Основна функція:

Водонагрівачі призначені, в першу чергу для житла, громадських приміщень, офісів, невеликих готелів, магазинів та інших об’єктів, де є потреба в недорогий теплій воді. Водонагрівач ТО 20 нагріває воду за короткий час і буде оцінений там, де необхідно приготувати теплу воду неодноразово протягом короткого проміжку часу наприклад,
на дачі, в кухні і т.д. Водонагрівачі комбіновані і непрямого нагріву дозволяють нагріти весь обсяг води в резервуарі за допомогою опалювальної води від стороннього джерела тепла (наприклад, котел центрального опалення) за допомогою теплообмінника, що дозволяє заощаджувати електроенергію. Зокрема, водонагрівачі непрямого нагріву використовуються з підключенням стороннього джерела опалювальної води (газовий котел, сонячні батареї, тепловий насос). Завдяки великій номінальної потужності вони забезпечують достатню кількість ТТВ для великих житлових та робочих приміщень, ресторанів і т.п. В умовах підвищеного споживання ТТВ вони здійснюють постійний Догрів води і функціонують, як проточні водонагрівачі.

1. Індикатор температури

2. Спіральний теплообмінник

3. Резервуар електронагрівальний елементу

4. Елементи нагрівальні

Сухий керамічний елемент не погружено прямо у воду, він знаходиться в сталевій гільзі. Це дозволяє унеможливити корозію самого гріючого елементу та створити захист від накипу безпосередньо на тені. В свою чергу сухий керамічний елемент збільшує площу електричного нагрівача, що значно покращує віддачу тепла в порівнянні з прямо занурениим електричним теном у воду.

5. Магнієвий анод

6. Органи робочого і запобіжного термостата

7.  Резервуар робочого і запобіжного термостата

8.  Робочий термостат з ручкою управління

Запобіжний термостат

9.  Кришка електропід’єднання

Навісні вертикальні водонагрівачі Dražice vf.nm коефіцієнт  безпеки IP 45.

10. Трубка для підведення холодної води з випрямлячем впадання води

11.  Трубка котрі три відведення теплої води

12. Поліуретанова ізоляція 42 мм

Якісна поліуретанова безфреоновая ізоляція забезпечує низькі витрати тепла і експлатаційні витрати.

13.  Сталевий емальований бак

Сталевий бак водонагрівача зі спеціальної сильної жерсті витримує зміни тиску. Якісна безнікелева емаль разом з магнієвим анодом гарантує довговічність водонагрівачів Dražice.

14.  Корпус водонагрівача

Історія виникнення фірми DRAZICE почалася більше 100 років тому, коли в 1900 р. Виробництво водонагрівачів є головним видом діяльності підприємства! Фірма DZ DRAZICE-найбільший постачальник водонагрівачів в Чеській Республіці та експортує продукцію в 16 країн Європи. DRAZICE виробляє водонагрівачі об’ємом від 35 до 1000 л. Асортимент вироблених водонагрівачів дуже широкий. Це і електричні бойлери (50 – 1000л), комбіновані (80 – 300л), непрямого нагріву (80 – 1000л). Випускаються моделі навісні та напольні, вертикального і горизонтального монтажу.