Твердопаливні котли VIADRUS

Твердопаливні котли

    VIADRUS  U 22  –  європейський бестселер серед твердопаливних чавунних котлів. Модель випускається з 1977 року. За цей час вона зазнала численні зміни і удосконалення, але до цих пір не втратила своєї актуальності, одночасно довівши свою високу надійність. В даний час по всьому світу працює більше ста тисяч одиниць котлів цієї моделі і немає ні найменшого натяку на зниження попиту.

Viadrus U 22 C

  Твердопаливний котел традиційного горіння вироблений із чавуну та розрахований для спалювання кам’яного вугілля, коксу. ККД від 75 до 85%, потужність від 11,7 до 58,1 кВт. Котли серії Viadrus U 22 C призначені для експлуатації в системах опалення як з природною так і з примусовою циркуляцією опалювальної води. Універсальністю даного котла є можливість переобладнання на рідке чи газоподібне паливо.

 

Viadrus U 22 D

   Чавунний твердопаливний котел розрахований для спалювання кам’яного вугілля, коксу та деревини, ККД від 75 до 85%, потужністю від 20 до 49 кВт. Котел на твердому паливі VIADRUS U 22 D має збільшений завантажувальний отвір порівняно з котлом VIADRUS U 22 С, який вміщує великі шматки дерева діаметром до 220 мм. При необхідності, можливим є створення автономної системи опалення за допомогою твердопаливних котлів серії VIADRUS U 22 D, яка не буде залежною від поставки газу чи електроенергії.

 

   Переваги котлів VIADRUS  

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

+38(099)210-39-83

VIADRUS U 22 є універсальним чавунним секційним котлом низького тиску, призначеним для спалювання твердого палива: для моделі С – кокс, кам’яне вугілля( деревина як допоміжне паливо); для моделі D – деревина. Котел VIADRUS U 22 D в порівнянні з виконанням VIADRUS U 22 C має збільшений отвір топки так, щоб можна було спалювати і великі шматки дерева діаметром до 220 мм. Опалення дерев’яними брикетами значно знижує трудомісткість і підвищує комфорт обслуговування. Також кількість золи менше і можна її використовувати як добриво.

За допомогою твердопаливних котлів VIADRUS U 22 можна створити автономну систему опалення, яка не залежить від поставок газу і подачі електрики. Твердопаливні котли VIADRUS також добре підходять для реставрації старих опалювальних систем. Завдяки своїй унікальній простоті та доступній ціні котли на тверде паливо VIADRUS U 22 є одними з найбільш популярних в Україні.

Рекомендуємо ознайомитись

 У вас не гріє котел на твердому паливі?  

 Ознаки (симптоми) поведінки неправильно підключеного котла  

 На чому не можна економити, купуючи і встановлюючи твердопаливний котел!  

  Чому бажано купувати продукцію у нас?