Каталог твердопаливні котли ATMOS (котлы ATMOS)

Твердопаливні котли  Котли Atmos

Відділ продажу та консультацій:

+38(097)016-25-90

 +38(099)210-39-83

ATMOS DC (піролізні)

Котли з газифікацією деревини. Потужність від 15 до 100 кВт. Котли Atmos DC S  призначенні для спалювання деревини  довжиною до 1м і діаметром до 15см. Мають велику камеру загрузки – тривалий час горіння. ККД  81 – 87%. В котлі є витяжний вентилятор, що запобігає задимленню котельні. Також є контур охолодження для запобігання перенагрівання.  Висока якість котла. Легка чистка котла

Atmos GS (Generator)

atmos gs

Газогенераторний котел. Потужність від 20 до 70 кВт. Котел АТМОS Generator є стовідсотковою новинкою в області котлів для спалювання деревини. Це справжній генератор деревного газу. Піролізні твердопаливні котли АТМОС з позначенням “GS” (наприклад DC 25 GS) відрізняються від котлів марки “S” більш високим ККД (91-94%) за рахунок використання цілокерамічної топки як верхньої, так і нижньої камери згоряння

Atmos RS

Atmos C у івано-Франківську

Спеціальні котли для спалювання дерев’яних брикетів. Потужність від 15 до 32 кВт. Котли сконструйовані виключно для спалювання якісних дерев’яних брикетів і дров. В якості палива можна використовувати будь-яку суху деревину, головним чином, дерев’яні поліна, тріску Довжиною не більше 330 мм і якісні дерев’яні брикети діаметром 75-100 мм і довжиною 200 – 300 мм. ККД 87-91%

Atmos C

Atmos C у Івано-Франківську

Котли з газифікацією вугіля та дров. Потужність від 20 до 50 кВт. Котел призначений для спалювання вугілля та деревини (можна спалювати як окремо так і разом). ККД 81-88%. Обертова колосникова решітка, що дозволяє легко відділяти золи. Керований витяжний вентилятор, який, на відміну від нагнітаючого, відсмоктує продукти згоряння і тим самим зводить до мінімуму задимлення при підкладанні палива та роботі котла. Велика камера загрузки.

Atmos AC  

Atmos AC у Івано-Франківську

Котли з газифікацією чорного вугіля. Потужність від 25 до 45 кВт. Запропонованим паливом є кам’яне вугілля «ГОРІХ». В якості запасного палива можна використовувати деревину завдовжки 33см або буре та кам’яне вугілля великих розмірів (Булижник), буровугільні і деревні брикети.ККД 84-86%.

.

Atmos D  

 

Не піролізні твердопаливні котли. Потужність від 15 до 30 кВт. Паливо – деревина і деревні брикети. Котел без вентилятора. ККД 71-83%. Завдяки сучасній конструкції, простоті обслуговування і ідеальної очищення котла, ми гарантуємо його тривалу і високу ефективність. Таким чином, він у всіх відносинах є більш вигідним для споживача, ніж звичайний чавунний котел.

Котли ATMOS – це якість, втілена в сучасні технології, що дозволяє значно економити час і витрати з опалення будь-якого приміщення. Чи це буде  заміський будинок, котедж, дача, сільський зруб, престижна вілла, міський особняк або навіть під’їзд багатоквартирного житлового будинку. Крім того, останнім часом все більше підприємців переводять свої виробничі приміщення на опалення твердопаливними котлами. Склад, гараж, ремонтна майстерня, пошивочний або складальний цех, фабрики і навіть заводи встановлюють у себе котел АТМОС, що працює на твердому паливі. Позбавляючись, таким чином, від дорожнечі і газозалежності.

Твердопаливний (твердотопливный) і особливо піролізний котел (пиролизный котел) АТМОС – це дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Всі піролізні і пелетні котли АТМОС відносяться до категорії ЄВРО-3. Це означає, що низький рівень емісійних (або по іншому вихлопних) викидів в атмосферу, дозволяє провідним європейським країнам виплачувати на них екологічні дотації. Вугільний, дров’яний, брикетний, пелетний і комбінований піролізний і напівпіролізний твердопаливні котли марки АТМОС призначені для опалення дачних будиночків, заміських будинків, котеджів, складських і виробничих приміщень і навіть під’їздів житлових будинків відносно невеликій площі (до 1000 м2). За наявності бойлера, піролізні і напівпіролізні твердопаливні котли АТМОС можуть використовуватися для підігріву гарячої води. Кожен піролізний твердопаливний котел АТМОС працює на принципі піролізного спалювання деревини, бурого або кам’яного вугілля, а також вироблених з деревної тирси брикетів. Мало яка фірма, що випускає опалювальне обладнання, може похвалитися таким водогрійним котлом.

Котли АТМОС представляють собою зварні конструкції з 6-міліметрової листової сталі найвищої якості.

Унікальною особливістю твердопаливних піролізних котлів АТМОС є спалювання палива на принципі генераторної газифікації деревини, з використанням витяжного вентилятора і охолоджуючого контуру (котли з маркуванням “S” і “GS”); або нагнітального вентилятора і охолоджуючого контуру (у котлів “DC70S” і “DC100 “). Піролізні і напівпіролізні твердопаливні котли (пиролизные твердотопливные котлы) ATMOS за якістю виробництва та паливної економічності на сьогоднішній день не мають собі рівних на ринку твердопаливних котлів.

Цікава інформація про котли Atmos: